Siófok-Aqvital FC Csákvár 1-2 (1-0)

Feltoltve: 2024.május 5

A bajnokság 31. fordulójának mai mérkőzésén Siófokon lép pályára csapatunk. A 17 órakor kezdődő összecsapást honlapunkon követhetik figyelemmel.

Siófok-Aqvital FC Csákvár 1-2 (1-0 )
Siófok, xxx néző, vezeti: Sipos Tamás (Mohos Milán, Vörös Dániel)
Siófok: Hutvágner – Major G., Hegedűs J. (Svedjuk), Posztobányi, Varga B. – Kitl M., László D. (Nemes) – Dénes, Gyurkits (Girsik), Szedlár (Balogh) – Németh B. (Schildkraut). Vezetőedző: Jeney Gyula.
Aqvital: Zelizi – Szalai P., Babós L., Gregor, Murka – Farkas A., Mészáros D. (Fejős), Szakály D. (Nahirnij) – Juhász L. (Tamás N.), Nagy Z. (Simon A.), Gazdag (Ominger). Vezetőedző: Tóth Balázs.

Gólszerző: Szedlár (1.), ill. Murka 2 (61., 72.)

1.perc: Nem kezdődik jól!!! Dénes lefordult Murkáról a jobb oldalon, az alapvonalról pontosan lőtte középre a labdát, az érkező Szedlár peig három méterről a jobb sarokba lőt, 1-0.
8.perc: Nagy Zoárd labdájával Juhász Levente lépett ki Varga mellől a jobb szélen, 8 méteres lövése a jobb kapufáról vágódott ki.
13.perc: Babós Levente buktatta Szedlár a tizenhatos előterében, Sipos játékvezető felmutatta a sárgát.
36.perc: Kényszerű csere csapatunknál, a megsérült Gazdag Vajk helyére Ominger Gergő érkezett.
43.perc: Szakály szabadrúgás beívelésére Szalai érkezett a hosszún, de tiszta helyzetben elsuhant előtt a labda.
Négy perc a hosszabbítás.
Vége az első féelidőnek.
46.perc: Folytatódik a mérkőzés, csapatunk kettőt is cserélt a szünetben, Nagy Zoárd helyére Simon András, Juhász Levente helyére Tamás Nán dor érkezett.
53.perc: Tamás Nándor beadásár Ominger érkezett, de kecsegtető helyzetből a léc fölé fejelt.
59.perc: Gyurkits kapott sárga lapot miután buktatta Simont.
61.perc: Szakály szabadrúgását Simon lefejelte Murka elé, aki 4 méterről a bal sarokba lőtt, 1-1.
62.perc: Hazai cserék: László, Szedlár le, Nemes, Balogh be.
71.perc: Mészáros helyére Fejőr érkezett.
72.perc: VEZETÜNK!!! Simon keresztbe ívelését Szakály fejelte kapura, Hutvágner óriási bravúrral védett még, a kipattanóra Tamás érkezett, akinek közeli lövése Murkáról vágódott a hálóba, 1-2.
73.perc: Németh helyére Schildkraut érkezett.
80.perc: major buktatta Tamást, sárga.
81.perc: Szalai felvágta Dénest, ez is sárga.
86.perc: Hegedűst Svedjuk, Gyurkitsot Girsik váltja a hajrára.
90.perc: Szakály helyére Nahirnij érkezett az utolsó percekre.
Öt perc a hosszabbítás.
92.perc: Hazai szöglet után Posztobányi közeli lövését Zelizi nagy bravúrral hárította.
95.perc: Zelizi időhúzásért sárga lapott kapott.
96.perc: Vége a mérkőzésnek, csapatun k a 48.másodpercben kapott gól után fordított és négy év után idegenben győzte le a Siófok együttesét.