Vége: Aqvital FC Csákvár-Gyirmót 0-2 (0-1)

Feltoltve: 2024.április 21

Ma délután a Gyirmót együttesét fogadja csapatunk bajnoki mérkőzésen. A 17 órakor kezdődő találkozót honlapunkon követhetik figyelemmel.

Aqvital FC Csákvár-Gyirmót 0-2 (0-1)
Csákvár, 300 néző, vezeti: Zimmermann Márió (Punyi Gyula, Márkus Péter)

Aqvital: Zelizi – Szalai P., Gregor Z., Karacs, Murka – Farkas A., Mészáros D. Ominger – Gazdag, Nagy Z., Szakály D. Vezetőedző: Tóth Balázs.
Gyirmót: Hársfalvi – Lányi, Hudák D., Csörgő V., Hajdú Á. – Kovács M. – Madarász M., Kovács D. – Kicsun, Adamcsek, Medgyes. Vezetőedző: Tamási Zsolt.

1.perc: Gyászszünettel kezdődött a mérkőzés, törzsszurkolónk, Ferencz János emlékére. Elkezdődött a mérkőzés. Mi sötétkék, a vendégek pedig sárga szerelésben léptek pályára.

Mezőnyben folyik a játék, a kapuk nem forognak veszélyben. A napsütés ellenére, az erős, hideg szél megnehezíti a játékosok dolgát.

14.perc: Zelizi rosszul sikerült kirúgása után labdát szerzett a vendég együttes, de Medgyes lövése a kapu mellé ment.

15.perc: Mi maradt ki! Szakály fejese centikkel ment el a jobb kapufa mellett.

21.perc: Medgyes 14 méteres lövését Zelizi biztosan fogta.

22.perc: Omingert lökték föl hátulról a tizenhatoson belül, de a játékvezető nem látott szabálytalanságot, így elmaradt a büntető.

32.perc: Madarász 30 méteres szabadrúgása a kapu mellé ment.

39.perc: Murkát fellökték a csákvári térfél közepén, a játékvezető ismét tovább engedte a játékot, Madarász a jobb oldali alapvonalnál levette a labdát, visszagurítását Kicsun 8 méterről a hálóba lőtte, 0-1.

45.perc: 1 perc a hosszabbítás.

Vége az első félidőnek.

46.perc: Elkezdődött a második félidő. Cserél csapatunk: Gazdag helyére Yablonskyi érkezett.

48.perc: Yablonskyi beadását fogni tudta Hársfalvi, de közben ütközött Nagy Zoárddal, akit aztán ápolni kellett.

51.perc: Madarász rántotta vissza a mezénél fogva Mészárost, sárga lapot kapott.

65.perc: Kettő cserél csapatunk: Mészáros Dávid helyére Juhász Levente, Szakály Dénes helyére pedig Simon András érkezett.

69.perc: Cserél a Gyirmót: Madarász helyére Szegi érkezett.

75.perc: Juhász bal oldali szabadrúgásból egyből kapura lőtt, Hársfalvinak kellett nyújtózkodni, hogy a rövid saroknál szögletre mentsen.

78.perc: Kicsun rángatta meg Nagy Zoárdot, sárga lapot kapott.

84.perc: Újabb kettős csere csapatunknál: Gregor helyére Babós Levente, Farkas Aurél helyére pedig Denczinger Norbert érkezett.

84.perc: Cserélnek a vendégek is: Kicsun helyére Molnár János érkezett az utolsó percekre.

89.perc: Medgyes a jobb oldali alapvonalról pontosan emelt a rövid sarok elé, Szegi pedig a levegőben megnyúlva a hosszú sarokba csúsztatta a labdát, 0-2.

90.perc: A játékvezető 3 percet hosszabbít.

92.perc: Cserélnek a vendégek: Adamcsek helyére Erdei érkezett.