Vége: Aqvital FC Csákvár-Vasas 2-3 (2-2)

Feltoltve: 2024.április 7

Ma délután a feljutásra pályázó, nagy múltú angyalföldi gárdát fogadja csapatunk bajnoki mérkőzésen. A 17 órakor kezdődő találkozó alakulását honlapunkon követhetik figyelemmel.

Aqvital FC Csákvár-Vasas 2-3 (2-2)
Tersztyánszky Ödön Sportközpont, 600 néző, vezeti: Katona Balázs (Szalai Dániel, Horváth Zoltán)

Aqvital: Zelizi – Murka, Babós L., Karacs, Nahirnij – Farkas A., Mészáros D., Dusinszki – Gazdag, Nagy Z., Szakály D. Vezetőedző: Tóth Balázs.
Vasas: Jova – Pávkovics, Otigba, Baráth B. – Bakti, Urblik, Hidi M., Berecz, Deutsch L. – Holender, Tóth M. Vezetőedző: Gera Zoltán.

1.perc: Elkezdődött a mérkőzés. Mi tiszta fehérben, a vendégek pedig piros-kék szerelésben léptek pályára.

5.perc: Nagy Zoárd szerzett labdát és indult a vendégek kapuja felé, de a játékvezető szabálytalannak látta és lefújta az esetet.

9.perc: Bal oldali vendég szabadrúgás Nagy Zoárdot találta el, testéről a kapu közepébe pattant a labda, öngól, 0-1.

16.perc: Holender 24 méteres lövése messze elkerülte a kaput.

23.perc: Murka a jobb oldali vonal mellett indította Gazdagot, beadását Nagy Zoárd 10 méterről úgy fejelte a hálóba, hogy a labda a jobb kapufáról pattant a vonal mögé, 1-1.

33.perc: Jól elvégzett szabadrúgás után Tóth fordulhatott a kapu felé, de lövését Zelizi bravúrral védte. A kipattanó szerencsére Babósról Zelizi kezébe pattant.

34.perc: Nem tudtak felszabadítani védőink, a labda Deutsch elé pattant, aki az ötös bal sarkáról a hosszú sarokba lőtt, 1-2.

41.perc: Berecz a nyakánál fogta húzta vissza Gazdagot, a játékvezető mégsem adott lapot a durva szabálytalanságért.

43.perc: Farkas és Nagy Zoárd összerúgott a kapu előterében, a labda Szakályhoz került, labdája a hosszú sarok mellett hagyta el játékteret.

45.perc: A játékvezető 1 percet hosszabbít.

45+1.Perc: Murka remek mozdulattal csapta be védőjét a tizenhatos jobb sarkánál, a hosszún érkezett Dusinszki, aki rendkívül higgadtan, a kivetődő Jova felelt a kapu közepébe lőtt, 2-2.

46.perc: Elkezdődött a második félidő. Szünetben egyik csapat sem cserélt.

47.perc: Szakály jobb oldali szögletét kicsúsztatták a Vasas védők, érkezett Nahirnij a jobb felső felé fejelte a labdát, Jova azonban résen volt és odaért.

52.perc: Urblik bal oldali szögletét nem tudták kivágni védőink, a labda Baráth elé pattant, aki középről, 8 méterről a bal sarokba lőtt, 2-3.

57.perc: Tóth beadását Urblik fejelte kapura, de Zelizi fogta a labdát.

61.perc: Mindkét csapat kettőt cserél: Deutsch helyett Doktorics, Holender helyére Radó érkezett a Vasasban. Nálunk Nagy Zoárdot Simon András, Gazdag Vajkot pedig Tamás Nándor váltotta.

72.perc: Kettős csere csapatunkban: Szakály helyére Yablonskyi, Babós helyére pedig Gregor érkezett.

75.perc: Cserélnek a vendégek: a megsérült Tóth Milán helyére Szalai Szabolcs érkezett.

77.perc: Tamás jobb oldali beadása után óriási tűzijáték alakult ki a Vasas kapuja előtt, Simon, Yablonski, majd Dusinszki lövésébe is önfeláldozóan vetődtek be az angyalföldi védők.

82.perc: Cserél csapatunk: Mészáros Dávid helyére Baracskai Roland érkezett az utolsó percekre.

86.perc: Cserél a Vasas: Bakti helyére Girsik érkezett a hajrára.

90.perc: A játékvezető 4 percet hosszabbít.

91.perc: Szalai kapott sárga lapot időhúzásért.