Kazincbarcika-Aqvital FC Csákvár 1-1 (0-0)

Feltoltve: 2024.március 31

Csapatunk ma délután Kazincbarcikán lép pályára bajnoki mérkőzésen. A 17 órakor kezdődő összecsapást honlapunkon követhetik figyelemmel.

Kazincbarcika, 350 néző, vezeti: Farkas Tibor (Varga Gábor, Kovács Barna)

Kazinbarcika: Bánhegyi – Ternován, Szekszárdi M., Heil, Süttő – Csatári, Varga J., Kártik, Dobozi – Pinte, Pethő. Vezetőedző: Csábi József.
Aqvital: Zelizi – Murka, Babós L.,Karacs, Nahirnij – Dusinszki, Mészáros D., Szakály D. – Tamás N., Nagy Z., Gazdag. Vezetőedző: Tóth Balázs.

1.perc: Elkezdődött a mérkőzés. Mi tiszta fehérben, a hazai csapat pedig kék-sárga szerelésben lépett pályára.

10.perc: Dusinszki szerzett szépen labdát Kártik elől, Nagy Zoárd lövését azonban fogta Bánhegyi.
Mezőnyben folyik a játék, a kapuk egyelőre még nem kerültek komoly veszélybe.
20.perc: Szekszárdi volt szabálytalan, sárga lapot kapott.
24.perc: Cserél a hazai csapat, a megsérült Szekszárdi Milán helyére Pekár érkezett.
28.perc: Süttő szabadrúgását Pekár a kapu mellé lőtte.
32.perc: Pekár kapura ívelt szabadrúgását Nagy Zoárd mentette.
35.perc: Szakály indításával Tamás került ziccerbe, lövését hárította Bánhegyi, a kipattanót Nagy Zoárd a kapu fölé bombázta.
37.perc: Süttő szabadrúgását követően röviden szabadítottak fel védőink, Csatári visszafejelt labdáját Heil még megcsúsztatta, de Zelizi könnyedén hárított.
45.perc: Egy perc a hosszabbítás.
Vége az első félidőnek.
46.perc: Elkezdődött a második félidő. A szünetben egyik csapat sem cserélt.
51.perc: Dusinszki volt szabálytalan Kártikkal szemben, jogos a sárga.
53.perc: Nagy Zoárd fejesét bravúrral hárította Bánhegyi.
56.perc: Nagy Zoárd szerzett labdát Heil elől, beadását a középen érkező Dusinszki a hálóba fejelte, 0-1.
60.perc: Kettőt cserélt a hazai csapat: Ternován helyére Gante, Kártik helyére pedig Ádám Ferenc érkezett.
62.perc: A csereként beállt Ádám beadását Pekár helyezte a hálóba, 1-1.
64.perc: Kettőt cserélt csapatunk: a gólszerző Dusinszki helyére Farkas Aurél, Tamás Nándor helyére pedig Yablonskyi érkezett.
67.perc: Yablonskyi kapott sárga lapot.
72.perc: Szakály ugratta ki Gazdagot, de Bánhegyi jó ütemben érkezett és mentett előle.
73.perc: Cserélt csapatunk: Nagy Zoárdot Simon András váltotta.
76.perc: Ismét kettőt cseréltek a hazaiak: Dobozi helyére Kotula érkezett, a megsérült Gantét pedig Kurdics váltotta.
82.perc: Szakály beadását Simon csúsztatta kapu mellé.
90.perc: A játékvezető kettő perc hosszabbítást jelzett.
Vége a mérkőzésnek, csapatunk a közvetlen rivális otthonában megérdemelten szerzett pontot.