Aqvital FC Csákvár-PMFC 1-0 (0-0)

Feltoltve: 2024.március 17

Ma délután a Pécs együttesét fogadja csapatunk bajnoki mérkőzésen. A 17 órakor kezdődő találkozó alakulását honlapunkon követhetik figyelemmel.

Aqvital FC Csákvár-PMFC 1-0 ( 0-0)
Csákvár, 200 néző, vezeti: Sipos Tamás (Punyi Gyula, Márkus Péter)
Aqvital: Zelizi – Szalai P., Babós L., Karacs, Murka – Ominger, Mészáros D., Szakály D. – Tamás N., Nagy Z., Gazdag. Vezetőedző: Tóth Balázs.
PMFC: Varasdi –Miknyóczki, Rácz L., Pejovic, Hadaró – Lacza, Terbe, Hudák, Szabó M. – Gera Z., Harsányi. Mb.edző: Czinkon Szabolcs.

1.perc: Elkezdődött a mérkőzés. Mi tiszta fehérben, a vendégek piros-fekete szerelésben léptek pályára.

10.perc: Harsányi szabadrúgását biztosan fogta Zelizi.

11.perc: Szabó tizenhatos sarkáról leadott lövése alig kerülte el a bal alsót.

15.perc: Karacs indította a jobbösszekötő helyén Omingert, aki 10 méterről, éles szögből a bal sarok mellé lőtt.

25.perc: Szalai kapott sárga lapot.

28.perc: Gazdag emelt Ominger elé, aki egyből középre adta a labdát, érkezett Nagy Zoárd és három lépésről a léc fölé lőtt.

29.perc: Ominger a tizenhatos sarkáról kapura lőtt, Varasdi Tamás Nándor elé tenyerelte a labdát, de a lövés a kapu fölött hagyta el a játékteret.

41.perc: Szakály bal oldali szögletét Varasdi röviden tenyerelte ki, a labda Szalai elé pattant,aki a léc fölé lőtt.

43.perc: Mészáros szerzett labdát a pécsi térfél közepén, indította Nagy Zoárdot, aki azonban 10 méterről a kivetődő Varasdiba lőtt.

45.perc: Szakály bal oldali szögletét Nagy Zoárd fejelte kapura, Varasdi bravúrral hárítani tudott.

46.perc: Elkezdődött a második félidő. Csere a vendégeknél: Lacza helyére Vas Bence érkezett.

46.perc: Szabó 15 méteres lövését fogta Zelizi.

51.perc: Bal oldali pécsi szöglet után a vendégek már bent látták a labdát, gólt reklamáltak, de a játékvezető határozottan jelezte, hogy nincs gól.

56.perc: Cserél csapatunk: Szalai helyére Nahirnij, csere a vendégeknél is: Gera helyére Rácz érkezett.

64.perc: Kettőt cserél csapatunk: Nagy Zoárd helyére Simon András, Gazdag Vajk helyére pedig Dusinszki Szabolcs érkezett.

74.perc: Babós volt szabálytalan, sárga lapot kapott.

75.perc: Terbe taposott oda Omingernek, sárga lapot kapott.

81.perc: Cserél csapatunk: Tamás Nándor helyére Yablonskyi érkezett.

Pejovic volt szabálytalan, sárga lapot kapott.

82.perc: Hadaró helyére Majnovics érkezett a vendégeknél.

88.perc: Szakály jobb oldali szögletét Simon fejelte a kapuba, 1-0.

89.perc: Csere a vendégeknél: Harsányi helyére Tóth-Gábor Kristóf érkezett.

90.perc: A játékvezető 2 percet hosszabbít.