Mosonmagyaróvár-Aqvital FC Csákvár 0-1 (0-1)

Feltoltve: 2024.március 10

Ma délután a Mosonmagyaróvár otthonában lép pályára csapatunk bajnoki mérkőzésen. A 14 órakor kezdődő találkozó alakulását honlapunkon követhetik figyelemmel.

Mosonmagyaróvár, 300 néző, vezeti: Derdák Marcell (Huszár Balázs, Kulman Tamás)

Mosonmagyaróvár: Auerbach – Simita (Deákovits), Deák, Tullner, Horváth K. – Vukaszovics, Radics (Szendeff) – Máris (Végső), Bekker (Csóka D.), Szabó B. (Phuktiejev) – Illés D. Vezetőedző: Nagy Ádám.
Aqvital: Zelizi – Szalai P., Babós L., Karacs, Murka – Ominger, Mészáros D., Szakály D. – Tamás (Yablonskyi), Nagy Z. (Simon A.), Gazdag (Dusinszki). Vezetőedző: Tóth Balázs.

1.perc: Elkezdődött a mérkőzés, csapatunk tiszta fehérben, a hazaiak kékben léptek pályára.

Az első negyedórát mezőnyjáték jellemezte, a kapuk nem igazán forogtak veszélyben.

21.perc: Máris rúgott oda Murkának, jogos a sárga lap.

26.perc: Mészáros Dávid vállalkozott lövésre, labdáját biztosan fogta Auerbach.

28.perc: Szakály Dénes sarokrúgása veszélyesen tekeredett a kapu felé, de Auerbach odaért a labdára és hárított.

29.perc: Nagy Zoárd kapott sárga lapot.

30.perc: Röviden gurította haza a labdát Deák, Auerbach ugyan elrúgta a labdát, de éppen eltalálta a rátámadó Gazdagot, szerencséjére azonban hozzá pattant vissza a játékszer.

34.perc: Tamás jobb oldali beadását Nagy Zoárd nem sokkal fejelte a kapu mellé.

41.perc: Ominger beadását Auerbach elüti Nagy Zoárd feje elől,Szakály 20 méterről kapásból rátűzte, a labda a léc fölött zúgott el.

45.perc: Már mindenki a félidőt jelző sípszót várta, mikor góllá érett fölényünk. Szakály 30 méterről ívelt veszélyesen a kapu irányába egy szabadrúgást, Babós Levente középen belecsúsztatott, a labda pedig védhetetlenül vágódott a hálóba, 0-1.

46.perc: Csere nélkül folytatódik a mérkőzés.

47.perc: Szakály szabadrúgását Karacs a léc fölé fejelte.

51.perc: Bekker lövése elsuhant a kapunk mellett.

58.perc:Hármat is cserél a hazai együttes: Bekker, Radics, illetve Máris helyére Csóka, Szendeff és Végső érkezik.

69.perc: Kettős csere csapatunknál: Nagy Zoárd helyére Simon, Gazdag helyére pedig Dusinszki érkezett.

79.perc: Csere a hazaiaknál: Szabó Bence helyére Pukhtieiev Maksym érkezett.

80.perc: Illés hat méteres lövését fejjel blokkolja Karacs.

83.perc: Cserél csapatunk: Tamás Nándor helyére Oleh Yablonskyi érkezett.

84.perc: Ominger kapott sárga lapot.

85.perc: Cserélnek a hazaiak: Simita helyére Deákovits érkezett az utolsó percekre.

86.perc: Deákovits volt szabálytalan, sárga lapot kapott.

87.perc: Karacs kapott sárga lapot reklamálásért.

90.perc: A játékvezető 2 percet hosszabbít.

Vége a mérkőzésnek. Csapatunk nagyon fontos három pontot szerzett idegenben, s ezzel megerősítette helyét a középmezőnyben.