Ez történt a 21. fordulóban

Feltoltve: 2024.február 19

A bajnokság 21. fordulójának mérkőzésén hatpontos összecsapáson vereséget szenvedett csapatunk a Soroksár együttesétől.

A listavezető Nyíregyháza kiizzadta újabb győzelmét, s ezzel immár a második helyezett, ám ezúttal Kozármislenyben vereséget szenvedő ETO FC előtt is tetemes előnnyel vezet. A Szeged újabb pontvesztésével úgy tűnik végérvényesen kiszállt a feljutásért zajló versenyfutásból. A Honvéd ugyan vezetett, végül azonban csak döntetlenre végzett Tiszakécskén. Az Ajka folytatta diadalmenetét, mégha csak a 96. percben megítélt tizenegyessel is, de legyőzte a sereghajtót, s ezzel zsinórban negyedik győzelmét aratta. A BVSC az első félidőben kétgólos előnyre tett szert a Budafokkal szemben, a fordulás után pedig ebből egyet megőrzött és fontos három pontot szerzett. A Siófok meglepően simán nyert a kényelmes helyzetben lévő Kazincbarcika ellen.

Eredmények: Aqvital FC Csákvár-Soroksár 1-2, Nyíregyháza-Haladás 2-1, Kozármisleny-ETO FC Győr 1-0, Gyirmót-Szeged 0-0, Tiszakécske-Honvéd 1-1, Ajka-Mosonmagyaróvár 1-0, BVSC-Budafok 2-1, Siófok-Kazincbarcika 3-0.

A Vasas-Pécs találkozót február 19-én 20 órakor rendezik.
FRISS: Vasas-PMFC 4-1.