Vége: Aqvital FC Csákvár-Soroksár 1-2 (1-1)

Feltoltve: 2024.február 18

Három hónap után tér haza csapatunk, hogy ismét vendéglátóként fogadja ellenfelét a bajnokságban. A 17 órakor kezdődő, Soroksár elleni találkozót honlapunkon követhetik figyelemmel.

Aqvital FC Csákvár-Soroksár 1-2 (1-1)
Tersztyánszky Ödön Sportközpont, 200 néző, vezeti: Hanyecz Bence (Király Zsolt, Vrbovszki Pál)
Aqvital: Zelizi – Murka, Babós L., Karacs, Baracskai – Farkas A., Mészáros D., Gazdag – Tamás N., Nagy Z., Fejős. Vezetőedző: Tóth Balázs.
Soroksár: Mergl – Kaján, Kékesi, Chyreme, Vági – Tóth A., Vass Á. – Köböl, Korozmán, Varga Z. – Dragóner. Vezetőedző: Lipcsei Péter.

1.perc: Elkezdődött a mérkőzés. Mi tiszta fehérben, a vendégek pedig sárga-fekete szerelésben léptek pályára. Vezetünk! Murka jobb oldali beadását Nagy Zoárd elől megcsúsztatta Chyreme, éppen a hosszún érkező Fejőshöz került a labda, aki 3 lépésről higgadtan helyezett a hálóba, 1-0.

4.perc: Tamás kapott sárga lapot.

Kiegyenlített mezőnyjátékkal telnek az első félidő percei.

17.perc: Gazdag bal oldali szögletét a hosszúról Fejős a kapu előterébe rúgta, Mergl nem tudta elöklözni a lehulló labdát, de Nagy Zoárdnak nem sikerült a kapuba kotornia.

21.perc: Dragóner beadását Karacsnak sikerült elfejelnie az érkező Köböl elől.

28.perc: Köböl bal oldali szöglete után Vargához került a labda, aki 10 méterről a kapu fölé lőtt.

33.perc: Nagy Zoárd húzta vissza Vargát, sárga lapot kapott.

37.perc: Kékesi keresztlabdáját Varga vette le a jobb oldali alapvonalnál, visszafelé cselezett, majd 10 méterről, ballal kilőtte a jobb felső sarkot, 1-1.

40.perc: Gazdag 20 méteres lövését bravúrral védte Mergl.

44.perc: Nagy Zoárd fejelhetett kapura, de Mergl védte.

45.perc: A játékvezető 2 percet hosszabbít.

46.perc: Elkezdődött a második félidő. Szünetben cserélt csapatunk: Tamás helyére Juhász, Fejős helyére pedig Dusinszki érkezett.

55.perc: Varga jobb oldali beadását Korozmán középről, állítgatás nélkül, 10 méterről a jobb sarokba belsőzte, 1-2.

60.perc: Újabb két csere csapatunknál: Gazdag helyére Szakály, Farkas helyére pedig Ominger érkezett.

62.perc: Cserélnek a vendégek is: Vági helyére Vincze, Dragóner helyére pedig Lovrencsics érkezett.

65.perc: Chyreme kapott sárga lapot.

71.perc: Vincze bal oldali beadását védőink röviden tudták csak menteni, de Köböl lövése a kapu mellett hagyta el a játékteret.

73.perc: Utolsó cseréjét is kihasználja csapatunk, Juhász helyére Gregor érkezett.

76.perc: Csere a vendégeknél: Köböl helyére Hajdú érkezett.

80.perc: Szakály bal oldali szögletét Karacs középről nem sokkal fejelte  bal sarok mellé.

83.perc: Kettős csere a Soroksárnál: Korozmán helyére Varga István , Varga Zétény helyére Borbély érkezett.

88.perc: Nagy Zoárd szögletét bravúrral tenyerelte szögletre Mergl.

90.perc: A játékvezető 5 percet hosszabbít.
Lipcsei Péter reklamálásért először sárga, majd piros lapot kapott.