ETO FC Győr-Aqvital FC Csákvár 2-1 (1-1)

Feltoltve: 2024.február 11

Ma 14 órakor a táblázat második helyén tanyázó ETO FC vendégeként lép pályára csapatunk bajnoki mérkőzésen. A találkozó alakulását honlapunkon követhetik figyelemmel.

ETO-stadion, 1300 néző, vezeti: Kovács Imre (Nagy Viktor, Ország Péter)
ETO: Ruisz – Tóth R., Szépe, Boldor, Vianna – Anton, Vingler, Skvarka – Bumba, Diarra, Lukics. Vezetőedző: Antonio Munoz.
Aqvital: Zelizi – Murka, Babós L., Gregor, Nahirnij – Farkas A., Mészáros D.,Gazdag – Tamás N., Simon A., Fejős. Vezetőedző: Tóth Balázs.

1.perc: Elkezdődött a mérkőzés. Mi sötétkékben, a hazaiak pedig fehér mezben léptek pályára.

20.perc: Jobb oldali beadás után Fejős labdája a kapu mellett hagyta el a játékteret.

27.perc: Fejős bal oldalról, éles szögből középre lőtt labdáját Ruisz nem tudta megfogni, a labda épp Tamás Nándor elé került, aki három méterről a kapuba gurított, 0-1.

44.perc: Gazdag ütközött Skvarkával a tizenhatoson belül, a játékvezető tizenegyest ítélt. Bumba lövése a kapufáról Viannához pattan, ő Lukichoz passzolt, aki 12 méterről a bal felsőbe lőtt, 1-1.

45.perc: Három perc a hosszabbítás.

45.perc: Simon és Boldor kakaskodásért sárga lapot kap.

46.perc:Elkezdődött a második félidő. Simon helyett nagy Zoárd érkezett a második félidőre. A hazaiaknál Tóth helyére Vera, Diarra helyére pedig Hamed érkezett.

53.perc: Boldor beadását Anton lőtte kapura 18 méterről, a labdát Zelizi a kapufára tolta, onnan azonban a gólvonal mögé pattant a labda, 2-1.

59.perc: Cserél csapatunk: Tamás helyére Baracskai, Fejős helyére pedig Juhász érkezett.

62.perc: Hamed labdáját Zelizi magabiztosan fogta.

64.perc: Kettős csere a hazaiaknál: Vinglert Huszár, Lukicot pedig Boschilia váltja.

66.perc: Mészáros kapott sárga lapot.

71.perc: Cserél csapatunk: Gazdag helyére Szakály érkezett.

72.perc: Boldog fejesét bravúrral hárította Zelizi.

74.perc: Bal oldali szöglet után a labda már túljutott Ruiszon, de Szépe a gólvonalról mentette Farkas Aurél fejesét.

76.perc: Skvarka kapott sárga lapot.

77.perc: Cserél csapatunk: Mészáros helyére Szalai érkezett.

80.perc: Csere a hazaiaknál: Bumbát Kiss váltotta.

86.perc: Boschilia lövését Zelizi hárította.

Vége a mérkőzésnek. Csapatunk alaposan megnehezítette a bajnokesélyes ETO dolgát, de ezúttal a szerencse sem állt mellénk.