Haladás-Aqvital FC Csákvár 2-2 (2-2)

Feltoltve: 2024.február 4

Ma délután Szombathelyen lép pályára csapatunk a bajnokság 19. fordulójának mérkőzésén. A 17 órakor kezdődő találkozót honlapunkon követhetik figyelemmel.
Az összecsapást a hazai klub élőben közvetíti:

Szombathely, 600 néző, vezeti: Molnár Attila (Mohos Milán, Vörös Dániel)

Haladás: Pálfi – Nyíri, Jagodics, Csonka, Beronja – Zvekanov, Rácz B., Erdei – Horváth R., Pintér, Csernik. Vezetőedző: Aleksandar Jovic.

Aqvital: Zelizi – Murka, Babós É., Karacs, Artem – Farkas A., Mészáros D., Szakály D. – Tamás N., Nagy Z., Fejős. Vezetőedző: Tóth Balázs.

1.perc: Elkezdődött a mérkőzés, csapatunk tiszta fehérben, a hazaiak zöldben léptek pályára.
4.perc: Tamás Nándor 35 méterről próbálta megtréfálni Pálfi kapust, á, távoli emelését a hazaiak hálóőre lehúzta a léc elől.
13.perc: Nasgy Zoárd tálalt remekül Tamás Nándor elé, akit a bevetődő Beronja a tizenhatos előterében csúnyán buktatott. A játékvezető azonnal kiállította a hazaiak védőjét.

14.perc: Artem szabadrúgása a sorfalon iránytváltoztatva a kapu bal oldalába pattant, 0-1.
19.perc: Cserél a hazai együttes, Csernik helyére Bolla érkezett.
27.perc: Szakály emelt remekül az ötös jobb sarkára, a labda átszállt a hazai védő felett, de Murka közeli lövésébe még sikerült belelépnie, s így szögletre pattant.
30.perc: Sakk-mattra játszottuk a helyzetet, Fejős bal oldali alapvonalról belőtt labdáját azonban az utolsó pillanatban lábbal szögletre mentette Pálfi.
33.perc: A kimaradt ziccerek megbosszulták magukat: Horváth Rajmundról megfelejtkeztünk középen, 16 méterről kilépett és ballal a hálóba lőtt, 1-1.
35.perc: Horváth Rajmund reklamálásért sárga lapot kapott.
39.perc: Horváth verte meg védőjét a jobb oldali alapvonalnál, élesen középre lőtt, a rövid saroknál pedig Pintér két védő szorításában is a hosszú sarokba pörgette a labdát, 2-1.
41.perc: Fejős lövését még védte Pálfi, a kiütött labdát azonban Farkas Aurél 14 méterről a kapu közepébe bombázta, 2-2.
Kettő perc a hosszabbítás.

46.perc: Csere nélkül folytatódik a mérkőzés.
48.perc: Farkas Aurél kapott sárga lapot.
52.perc: Szakály veszélyes szabadrúgás beívelése éppen elcsúszott Babós cipőjének orra előtt …
53.perc: Pálfi sokáig várt a felíveléssel, így pont a berobbanó Fejőst találta el, szerencséjére a labda a jobb sarok mellett hagyta el a játékteret.
63.perc: Fejős Áron kapott sárga lapot.
64.perc: Kettőt is cserélünk: Nagy Zoárd helyére Simon András, Farkas Aurél helyére Gazdag Vajk érkezik.
65.perc: Mohos-Horváth és Kelemen-Pintér csere a hazaiaknál.
69.perc: Artem buktatta Mohost a felezővonalnűl, ez is sárga.
77.perc: A védők mögé beemelt labdát Fejős a kapunak háttal állva levette, majd lövésre kínálta fel az érkező Simonnak, de a hazai védők az utolsó pillanatban menteni tudtak.
78.perc: Dusinszki érkezik Szakály helyére.
81.perc: Karacs reklamálásért sárga lapot kapott. Ez az ötödik neki …
86.perc: Fejőst Juhász Levente váltja az utolsó percekre.
89.perc: Murka a tizenhatos jobb sarkáról tekerte középre a labdát, Nyíri kétségbeesetten mentett szögletre Simon elől.
90.perc: Jancsó jön Rácz helyére. Közben Simon kapott sárga lapot.
90.perc: Juhász bal oldali beadását Pálfi kivetődve mentette Tamás elől.
Három perc a hosszabbítás.
92.perc: Meccslabda: Juhász bal oldali beadását Tamás a hosszú kapufánál, egy méterről az oldalhálóba fejelte.
Vége a mérkőzésnek. Olyan meccsen szereztünk egy pontot, melyen számtalan helyzetet dolgoztunk és hagytunk ki. A második félidőben Zelizi Patriknak egyetlen védenivalója sem akadt.