Tiszakécske-Aqvital FC Csákvár 1-1 (0-0)

Feltoltve: 2023.december 3

A bajnokság mai, tizenhetedik fordulójában Tiszakécskén lép pályára csapatunk. A találkozót honlapunkon követhetik figyelemmel.

Tiszakécske, 200 néző, vezeti Sípos Tamás (Szécsényi István, Tőkés Róbert)

Tiszakécske: Kiss Á. – Fodor F., Viczián, Grünvald – Szőr (Szekér) – Torvund (Winkler), Kocsis D., Erdei, Bertus (Máté), Cipf (Gyurján) – Zamostny (Pongrácz). Vezetőedző: Toldi Gábor.

Aqvital: Pécsi – Murka, Babós L., Karacs, Baracskai – Farkas A., Major M. (Nagy Z.), Szakály D. (Juhász L.) – Tamás N., Simon A., Gazdag. Vezetőedző: Tóth Balázs.

1.perc: Elkezdődött a mérkőzés.

3.perc: Cipf került helyzetbe, de a léc fölé bombázott.

20.perc: Jobb oldali szöglet után Babós fejes alig kerülte el a kécskei kaput.

37.perc: Tamás jobb oldali beadását Gazdag nagy helyzetben, az ötös bal sarkán rosszul találta el, így a labda az üres kapu fölé szállt.

39.perc: Bertus lövése a léc fölött szállt el.

43. perc: Karacs kapott sárga lapot.

46.perc: Folytatódik a mérkőzés. A hazaiaknál Szőr helyett Szekér érkezett a második félidőre.

56.perc: Zamostny kapott sárga lapot.

60.perc: Cserél csapatunk, Szakály Dénes helyére Juhász Levente érkezett.

65.perc: Torvund a bal oldalról indulva egészen a tizenhatos bal sarkáig cselezte magát, majd kilőtte a rövid alsó sarkot, 1-0.

73.perc: Major Marcell helyett Nagy Zoárd folytatja a mérkőzést.

76.perc: Nagy Zoárd kapott sárga lapot.

91.perc: Simon a jobb oldali alapvonalól remekül emelt a hosszún érkező Karacs fejére, aki nem kapura, hanem “csak” középre fejelte a labdát, ahol pedig Nagy Zoárd belestukkolva a léc alá bólintotta, 1-1.

Vége a mérkőzésnek. Csapatunk szépségdíjas góllal egyenlítve szerzett pontot Tiszakécskén.