Kozármisleny-Aqvital FC Csákvár 1-1 (0-1)

Feltoltve: 2023.november 12

Ma délután a bajnokság tizenötödik fordulójának mérkőzésén, Kozármislenyben lép pályára csapatunk. A 17 órakor kezdődő összecsapást honlapunkon követhetik figyelemmel.

Kozármisleny, 700 néző, vezeti: Gaál Ákos (Kulman Tamás, Ország Péter)

Kozármisleny: Lékai – Beke P., Gajág, Füredi, Turi – Nagy E. (Major S.), Kozics – Molnár Á. (Nagy M.), Hegedűs M. (Tóth Z.), Kirchner – Horváth P. (Vajda). Vezetőedző: Aczél Zoltán.

Aqvital: Pécsi – Murka, Papucsek, Karacs, László N. – Farkas A., Mészáros D. (Szakály D.), Major M. (Babós L.) – Tamás N., Nagy Z., Baracskai (Juhász L.). Vezetőedző: Tóth Balázs.

1.perc: Elkezdődött a mérkőzés.

5.perc: Turi bal oldali beadásárára nem ért oda Hegedűs.

8.perc: Turi röviden fejelte ki a labdát, Baracskai odaért és kilőtte a bal alsót, 0-1.

14.perc: Gajág volt szabálytalan, sárga lapot kapott.

15.perc: A hazaiak vezetőedzője, Aczél Zoltán kapott sárga lapot reklamálásért.

17.perc: Farkas és Hegedűs is sárga lapot kapott.

26.perc: Major bal oldali beadását Tamás Nándor a kapu mellé lőtte.

32.perc: Kirchner szerzett labdát a felezővonalnál, bevezette egészen a tizenhatosig, de érkezett Karacs és szerelte a kapu előterében.

45.perc: Farkas Aurélt a játékvezető második sárga lappal kiállította.

46.perc: Folytatódik a mérkőzés. Szünetben cseréltek a hazaiak: Hegedűs helyére Tóth Zoltán érkezett.

47.perc: Gyorsan egyenlített a hazai együttes. Turi átesett Papucsek lábán a tizenhatoson belül, a játékvezető büntetőt ítélt, melyet Kirchner a bal felső sarokba lőtt, 1-1.

52.perc: Horváth egy rosszul sikerült becsúszásért sárga lapot kapott.

54.perc: Tóth Zoltán kapott sárga lapot reklamálásért.

56.perc: Füredi is besárgult.

59.perc: Turi éles szögből leadott lövésébe Pécsi nem ért bele, a labda a kapufáról pattant az alapvonalon túlra.

60.perc: Csere a hazaiaknál: Horváth helyére Vajda érkezett.

65.perc: Beke húzta vissza Tamást, jogos a sárga.

67.perc: Bal oldali szöglet után röviden szabadítottak fel védőink, de Kirchner fejesét Pécsi fogni tudta.

71.perc: Baracskai is sárga lapot kapott.

73.perc: Tóth beadását Kirchner lőtte kapura, de Pécsi odaért és fogta megfogta a labdát.

74.perc: Mindkét csapat cserél: nálunk Baracskai helyére Juhász Levente , a hazai csapatban Nagy Erik helyére Major Sámuel érkezett.

76.perc: Turi beadására nem ért oda Molnár.

77.perc: Beke utolsó emberként lerántotta az egyedül kilépő Juhászt, megkapta második sárga lapját, így a hazai csapat is 10 emberre fogyatkozott.

79.perc: László szabadrúgása a kapufáról kipattant, Papucsek nem ért oda, a kapus pedig megfogta a labdát.

81.perc: Cserél csapatunk: Mészáros Dávid helyére Szakály Dénes érkezett.

84.perc: Újabb sárga lap, ezúttal Murka kapta.

86.perc: Szakály szögletét Lékai hárítani tudta.

89.perc: Szakály sarokkal teremtett óriási ziccert Nagy Zoárd számára, ám centerünk sokáig várt, így Füredi az utolsó pillanatban belelépett a lövésbe.

90.perc: Cserél csapatunk: Major helyére Babós érkezett az utolsó percekre.

A játékvezető 4 percet hosszabbít.

91.perc: Karacs is sárga lapot kapott.

91.perc: Csere a hazai csapatban: Molnár Áron helyére Nagy Máté érkezett.