Vége: Aqvital FC Csákvár-BFC Siófok 1-0 (1-0)

Feltoltve: 2023.november 5

A bajnokság mai mérkőzésén a Siófok együttesét fogadja csapatunk. A 17 órakor kezdődő találkozó alakulását honlapunkon követhetik figyelemmel.

Aqvital FC Csákvár-BFC Siófok 1-0 (1-0)

Tersztyánszky Ödön Sportközpont, 200 néző, vezeti: Nagy Róbert (Márkus Tamás, ifj. Varga Gábor)

Aqvital: Pécsi – Murka, Papucsek, Karacs, László N. – Farkas A., Mészáros D., Szakály D. – Tamás N., Simon A., Baracskai. Vezetőedző: Tóth Balázs.

Siófok: Hutvágner – Polényi, Varjas Z., Csató, László D., Varga B. – Major G., Nemes M., Kitl M., Szedlár – Dénes. Vezetőedző: Dragan Vukmir.

1.perc: Elkezdődött a mérkőzés. Mi tiszta fehérben, a vendégek pedig sötétkék szerelésben léptek pályára.

3.perc: Farkas Aurél a kaputól 18 méterre éppen lövésre lendítette a lábát, mikor buktatták. Szakály szabadrúgása egy védőn megpattanva a kapu mellett hagyta el a játékteret. Az elvégzett szöglet nem volt veszélyes az ellenfél kapujára.

9.perc: Szakály kiugratásával Baracskai indulhatott el, de Major utolérte és tisztázni tudott előle.

17.perc: Baracskai bal oldali beadását Tamás Nándor a kapufára lőtte.

30.perc: Baracskai kapott egy hosszú indítást a tizenhatos bal sarkánál Hutvágner bátran kivetődve az utolsó pillanatban ütötte el előle a labdát.

33.perc: Kitl bal oldali lövését Pécsi bravúrral hárította.

34.perc: Csató odarúgott Szakálynak, sárga lapot kapott.

37.perc: Tamás kapott jó labdát a tizenhatos előterében, de hosszan vette át, így oda lett a helyzet.

42.perc: László Noel élesen belőtt labdájába Baracskai belefejelt a kaputól 10 méterre, a labda a kapus fölött behullott a bal felsőbe, 1-0.

45.perc: A játékvezető 1 percet hosszabbít.

46.perc: Elkezdődött a második félidő.

62.perc: Hármat cserél a Siófok: Nemes helyére Kovács Bence, Dénes helyére Schildkraut, László Dávid helyére pedig Girsik Áron érkezett.

65.perc: Cserél csapatunk: Baracskai Roland helyére Juhász Levente érkezett.

68.perc: Simon ugratta ki remekül Juhász Leventét, Polényi a tizenhatos vonala előtt “becsúszva szerelte”. A játékvezető nem látta szabálytalannak a belépőjét .

78.perc: Cserél csapatunk: Szakály Dénes helyére Major Marcell érkezett.

79.perc: Varga éles szögből, 8 méterről lőtt kapura lőtt, de Pécsi bravúrral kapufára ütötte a labdát.

82.perc: Tamás Nándor 25 méteres lövése elkerülte a bal alsót.

85.perc: Cserél a Siófok: Polényi helyére Tóth Tamás érkezett.

87.perc: Pécsi kapott sárga lapot időhúzásért.

88.perc: Egyenlítési lehetőséget hibázott el a Siófok: Girsik jobb oldali beadását Schildkraut 8 méterről, senkitől sem zavartatva fejelte kapura, Pécsi leért a gólvonalra.

90.perc: Utolsó cseréjét is kihasználja a Siófok: Szedlár helyére György érkezett.

A játékvezető 3 percet hosszabbít.

92.perc: Cserél csapatunk: Tamás Nándor helyére Babós Levente érkezett az utolsó percre.