Vége: Aqvital FC Csákvár-BVSC 0-1 (0-0)

Feltoltve: 2023.október 29

Ma kora délután a BVSC ellen folytatja bajnoki szereplését csapatunk. A 13 órakor kezdődő találkozó alakulását honlapunkon követhetik figyelemmel.

Aqvital FC Csákvár-BVSC 0-1 (0-0)

Csákvár, Tersztyánszky Ödön Sportközpont, 200 néző, vezeti: Móri Tamás (Szilágyi Norbert, Bertalan Dávid)

Aqvital: Pécsi – Murka, Babós, Karacs, László N. – Szakály D., Major M., Gazdag V. – Tamás N., Nagy Z., Baracskai. Vezetőedző: Tóth Balázs.BVSC: Csenterics – Benkő-Bíró, Vinicius, Hesz, Király Á. – Hidi, Gergely, – Tóth M., Szilágyi M., Mucsányi – Horváth R. Vezetőedző: Kincses Ádám.

1.perc: Elkezdődött a mérkőzés. Csapatunk tiszta fehérben, a vendégek kékben léptek pályára.

12.perc: Gergely a nyakánál fogva húzta vissza Nagy Zoárdot a felezővonalnál, jogos a sárga.

21.perc: Szakály szabadrúgás beívelése után röviden mentettek a vendégek, a labda átkerült a jobb oldalra, Baracskai visszaemelt, Csenterics pedig az utolsó pillanatban ütötte el a labdát Nagy Zoárd feje elől.

26.perc: Mi maradt ki … László jobb oldali szabadrúgása átszállt a hosszú sarok irányába, Baracskai egy lépésre az alapvonaltól kapura kotorta, Csenterics már verve volt, de Hesz a gólvonalról kikanalazta.

27.perc: Mintaszerű kényszertő után a Nagy Zoárdtól visszakapott labdát Tamás az ötös sarkáról a hálóba lőtte, de az asszisztens behúzta lesnek …

29.perc: Vinicius a csákvári térfél közepén buktatta a meglóduló Tamást, ez is sárga.

31.perc: Szilágyi a tizenhatos bal sarkáról azonnal kapura tűzte a szabadrúgást, Pécsi szép vetődéssel kiütötte a labdát.

33.perc: Király 25 méteres lövését Pécsi a felső lécre tolta. A kipattanó labdát Horváth Roland a lesen álló Mucsányihoz továbbította, akinek közeli lövése a gólvonalon álló László Noel kezén csattant, ám a játékvezető sípja mindkét esetben néma maradt…

38.perc: Tamás Nándor futotta le védőjét, de éles szögből a léc fölé bombázott.

44.perc: Szakály remek kiugratásával Baracskai futott le a bal oldali alapvonalig, középre gurítását Hesz az utolsó pillanatban vágta ki a berobbanó Nagy Zoárd elől.

46.perc: Elkezdődött a második félidő. Szünetben mindkét csapat cserélt: nálunk Major helyére Farkas Aurlk, a vendégeknél pedig Tóth helyére Kelemen érkezett.

55.perc: Hidi Patrik rúgott oda Farkasnak, sárga lapot kapott.

56.perc: Nagy Zoárd beadását László adta középre, Baracskai 8 méterről a kapu mellé lőtt.

59.perc: László Noel bal oldali beadása megcsúszott egy védő fején, Tamás Nándor befutotta a hosszú saroknál, de lövését Csenterics védeni tudta.

62.perc: Gazdag bal oldali beadását Hesz csak a magasba rúgni tudta, a lehulló labdát Tamás Nándor hanyatt vetődve a kapu mellé ollózta.

63.perc: Horváth Roland kapott sárga lapot.

69.perc: Cserél csapatunk: Baracskai Roland helyére Juhász Levente érkezett.

76.perc: Juhász beadását Nagy Zoárd megcsúsztatta, a jobb kapufa hárított.

77.perc: Szakály Dénes 16 méteres lövését Csenterics a jobb sarok előtt fogta.

78.perc: Csere a vendégeknél: Gergely helyére Csősz Richárd érkezett.

78.perc: Cserél csapatunk is: Gazdag Vajk helyére Simon András érkezett.

81.perc: Újabb csere a BVSC-nél: Mucsányi helyére Nagy József érkezett.

88.perc: Hesz kapott sárga lapot.

90.perc: A játékvezető 3 percet hosszabbít.

90.perc: Csősz rúgta meg Lászlót, sárga lapot kapott. Közben cserélnek a vendégek: Szilágyi helyére Mészáros András érkezett.

92.perc: Farkas ütközött Kelemennel a tizenhatoson belül, a játékvezető büntetőt ítélt. A vendégek tizenegyesét Hidi értékesítette, 0-1.