Gyirmót FC-Aqvital FC Csákvár 2-1 (1-0)

Feltoltve: 2023.október 22

Ma kora délután a bajnokságot nagy reményekkel kezdő, utolsó három meccsét zsinórban megnyerő Gyirmót vendége lesz csapatunk. A 13 órakor kezdődő összecsapás alakulását honlapunkon követhetik figyelemmel.

Alcufer-stadion, 500 néző, vezeti: Horváth Tibor (Szalai Balázs, Szécsényi István)

Gyimrót: Hársfalvi – Polgár, Szegi, Hudák, Helembai – Szőke, Kovács D. – Soltész, Medgyes, Kicsun – Pethő. Vezetőedző: Tamási Zsolt.

Aqvital: Pécsi – Murka, Babós, Karacs, László N. – Szakály D., Mészáros D., Gazdag – Tamás N., Simon A., Juhász L. Vezetőedző: Tóth Balázs.

1.perc: Elkezdődött a mérkőzés.
5.perc: Helembai kapott sárga lapot műesésért.
9.perc: Juhász verte meg a gyirmóti védelem jobb oldalát, beadását Simon elől Hudák vágta ki.
10.perc: Tamás jobb oldali beadását Juhász éles szögből lőtte kapura, Hársfalvi azonban védeni tudott.
13.perc: Helembai bal oldali beadása Babós szögletre pattan.
17.perc: Gazdag verte meg védőjét, de 14 méteres lövése nem talált kaput.
18.perc: Soltész 25 méteres szabadrúgása a sorfalban akadt el.
24.perc: Juhász kiugratásával Tamás Nándor törhetett kapura, de 10 méterről a kapu mellé lőtt.
33.perc: Kicsun jobb oldali beadását Pethő tette le lövésre Kovács Dominiknek, aki 8 méterről a kapu jobb sarkába helyezett, 1-0.
42.perc: Kicsun kapott sárga lapot, miután csúnyán rácsúszott László Noel lábára.
Egy perc a hosszabbítás.
Vége az első félidőnek.

46.perc: Csere nélkül folytatódik a mérkőzés.
48.perc: Soltész 20 méteres lövése a kapufáról vágódik ki.
49.perc: Szakály jobb oldali szögletét Simon András az ötös sarkáról csúsztatta a léc alá, 1-1.
55.perc. Polgár jobb oldali beadását Kovács a kapu fölé fejelte.
57.perc: Pethő egyedül törhetett kapura egy lepattanó labda után, de Karacs utolérter és üggyel, bajjal, de tisztízni tudott.
60.perc: Az első csere: Pethő helyére Adamcsek érkezik.
65.perc: Cserél csapatunk, a gólszerző Simon Andrist Nagy Zoárd váltja.
66.perc. Murka beadása Szegiről a saját kapuja felé pattant a labda, de Hársfalvi végül menteni tudott.
69.perc: Soltész szabadrúgását biztosan fogta Pécsi Ármin.
72.perc: Baracskai jön Juhász Levente helyére.
73.perc: Nagy Zoárd került kecsegtető helyzetbe, de Hudák az utolsó pillanatban menteni tudott.
77.perc: Adamcsek éles szögből lőtt kapura, Pécsi szögletre mentett.
80.perc: Hársfalvinak kellett védeni egy léc alá hulló labdát.
81.perc: Mészáros Dávid kapott sárga lapot miután buktatta Helembait.
82.perc: Kettős hazai csere: Kicsun helyére Jova, Helembai helyére Takács érkezett.
83.perc: Adamcsek szabadrúgását védte Pécsi Ármin.
84.perc: Takács épp, hogy beállt, máris sárga lapot kapott.
88.perc: Kovács Milán váltja Kovács Dávidot.
90.perc: Mészáros Dávid helyére Farkas Aurél érkezik.
91.perc: Szegi jobb oldali beívelése után Kovács Milán a jobb sarokba fejelte a labdát, 2-1.
Vége a mérkőzésnek. Bár közel álltunk a pontszerzéshez, a hosszabbításban a Gyirmót begyötörte a három pontot érő találatot.