Vasas FC-Aqvital FC Csákvár 1-1 (0-0)

Feltoltve: 2023.október 1

A bajnokság mai, tizedik fordulójának mérkőzésén a dobogó harmadik helyén tanyázó, utolsó négy mérkőzését egyaránt megnyerő Vasas vendége lesz csapatunk. A találkozó alakulását az angyalföldiek youtube-csatornáján élőben – https://www.youtube.com/live/JDFxcet56AI -, honlapunkon szöveges tudósítás formájában követhetik figyelemmel.

Illovszky Rudolf Stadion, 1300 néző, vezeti: Molnár Attila (Aradi József, Vörös Dániel)

Vasas: Uram – Szivacski, Baráth, Pávkovics, Deutsch L. – Hidi M., Urblik – Radó, Bakti,Tóth M. – Novothny. Vezetőedző: Desits Szilárd.

Aqvital: Pécsi – Murka, Babós L., Karacs, László N. – Gazdag V., Mészáros D., Major M. – Tamás N., Simon A., Baracskai. Vezetőedző: Tóth Balázs.

1.perc: Elkezdődött a mérkőzés. Mi tiszta fehérben, a hazai csapat pedig piros-kék szerelésben lépett pályára.

7.perc: Gazdag Vajk remek tempóban indította a középen kilépő Tamás Nándort, aki rávezette a labdát Uram Jánosra, de túl közel vitte a hazai kapushoz, így végül oda lett a ziccer.

23.perc: László Noel bal oldali szabadrúgását Babós fejelte a léc fölé.

26.perc: Tóth Milán készítette le lövésre a labdát a tizenhatos vonálánál Urbliknak, aki 18 méterről a bal felső mellé lőtt.

29.perc: Mészáros Dávid kapott sárga lapot, miután fellökte Tóth Milánt.

36.perc: Deutsch a bal oldali vonal mellől ívelt be egy szabadrúgást, Novothny ugrott a legmagasabbra, de csúsztatása veszélytelennek bizonyult.

39.perc: Bakti 14 méteres lövése a jobb felső sarok fölé ment.

40.perc: Radó rántotta le a felezővonalnál meginduló Tamás Nándort, sárga lapot kapott.

44.perc: László Noel a bal oldali szögletzászlótól pontosan centerezett, Tamás Nándor fejesét Uram megfogta.

46.perc: Elkezdődött a második félidő.

54.perc: Szivacski jobb oldali beadását Deutsch átvette, tolt rajta kettőt, majd szinte leborotválta a bal felső sarkot.

57.perc: Cserél a Vasas: Novothny helyére Holander érkezett.

60.perc: Kettőt cserél csapatunk: Simont Nagy Zoárd, Baracskait pedig Fejős váltotta.

61.perc: Jobb oldali beadás után Holander a kapu fölé fejelt.

65.perc: Radó 8 méteres lövésébe Karacs önfeláldozóan vetődött bele.

66.perc: Hidi M. buktatta Tamás Nándort, sárga lapot kapott.

67.perc: Urblik beemelt labdáját Radó a kimozduló Pécsi mellett a hálóba helyezte, 1-0.

68.perc: Hármat cserél a Vasas: Hidi M. helyére Sztojka, Bakti helyére Rab, Radó helyére pedig Hinora érkezett.

71.perc: Cserél csapatunk: Tamás Nándort Juhász Levente, Mészáros Dávidot pedig Szakály Dénes váltotta.

73.perc: Major kapott sárga lapot.

85.perc: Nagy Zoárd is sárga lapot kapott.

88.perc: Utolsó cseréjét is kihasználja a Vasas: Tóth Milánt Litauszki Róbert váltja az utolsó percekre.

90.perc: Cserél csapatunk: Major helyére Papucsek érkezett.

A játékvezető 4 percet hosszabbít.

91.perc: Holander műesésért sárga lapot kapott.

94.perc: Juhász játszotta tisztára magát a jobb oldalon, beadását Fejős két méterről, a kapunak háttal állva, ollózva a kapu közepébe lőtte, 1-1.

Vége a mérkőzésnek. Csapatunk oroszlánként küzdve szerzett pontot a Vasas otthonában.