Ez történt a 4. fordulóban

Feltoltve: 2023.augusztus 17

A bajnokság tegnapi, negyedik fordulójában csapatunk képtelen volt a kapuba találni és végül vereséget szenvedett Soroksáron.

Az ETO FC Győr ezúttal a Kozármislenyt győzte le hazai pályán és továbbra is száz százalékos teljesítménnyel áll az élen. A Budafok magabiztosan nyert az újonc BVSC-vel szemben és tartja a lépést az éllovassal. A Honvéd kibirkózta a három pontot a Tiszakécske ellen, ugyanakkor a Vasas csak egy pontot tudott hazavinni Pécsről. A Haladás megszerezte első pontját, a Mosonmagyaróvár azonban zsinórban negyedik vereségét könyvelhette el. A Kazincbarcika és a Siófok nem bírt egymással.

Eredmények: Soroksár-Aqvital FC Csákvár 2-0, ETO FC Győr-Kozármisleny 2-1, Budafok-BVSC 2-0, Mosonmagyaróvár-Ajka 0-2, Haladás-Nyíregyháza 1-1, Pécs-Vasas 0-0, Honvéd-Tiszakécske 2-1, Kazincbarcika-Siófok 1-1, Szeged-Gyirmót 1-1.

Folytatás augusztus 19-én, szombaton(!).