Soroksár-Aqvital FC Csákvár 2-0 (0-0)

Feltoltve: 2023.augusztus 16

Ma délután a veretlen Soroksár otthonában lép pályára csapatunk a bajnokság negyedik fordulójának összecsapásán. Az alábbi linkre kattintva élőben követhetik figyelemmel a találkozót:

Szamosi Mihály Sporttelep, 400 néző, vezeti: Bana Gergely (Bertalan Dávid, Kiss Balázs)

Soroksár: Holczer – Kaján, Króner, Valencsik, Vincze Á.- Dobos (Köböl), Németh E., Sipos Z. (Gálfi), Hajdú R. (Vogyicska) – Katona M. (Varga), Lovrencsics B. (Dragóner). Vezetőedző: Lipcsei Péter.

Aqvital: Pécsi – Murka, Papucsek, Karacs, László N. (Nagy Z.) – Farkas A. (Major M.), Mészáros D. (Gazdag), Szakály D. – Tamás N. (Juhász L.), Simon A., Fejős (Baracskai). Vezetőedző: Tóth Balázs.

8.perc: Tamás jobb oldali beadását Farkas Aurél középről, 10 méterről a kapu fölé fejelte.

14.perc: Simon András 18 méteres lövése a kapu fölött zúgott el.

20.perc: Ezúttal már Pécsi Árminnak is védenie kellett, Vincze 20 méteres lövését hárított magabiztosan.

23.perc: Németh csúnyán rácsúszott Mészáros Dávid lábára, jogosan villant a sárga.

28.perc: Jobb oldali szöglet akadálytalanul szállt át a hosszúra, érkezett farkas, de nagy helyzetben a kapu fölé fejelt.

34. perc: Vincze lövése a léc fölött zúgott el.

Vége az első félidőnek.

49.perc: Szakály Dénes ugratta ki remekül Tamás Nándort, szélsőnk éles szögből kapura lőtt, Holczer azonban biztosan védett.

52.perc: Megszerezte a vezetést a Soroksár. Lovrencsics Balázs kiugratásával Hajdú Roland tört be a tizenhatoson belülre, majd kilőtte a bal felső sarkot, 1-0.

55.perc: Kettőt cserél csapatunk: Tamás helyére Juhász, Fejős helyére Baracskai érkezik.

57.perc: Dobos kapott sárga lapot, miután lerántotta László Noelt.

66.perc: Cserél a Soroksár is: Dobost Köböl, Sipost Gálfi váltja.

68.perc: Nagy Zoárd jön László Noel, Gazdag Vajk Mészáros Dávid helyére.

69.perc: Farkas Aurél kapott sárga lapot buktatásért.

72.perc: Juhász beadását Króner mellől Simon a kapu fölé bólintotta.

76.perc: Soroksári cserék: Katonát Varga, Hajdút Vogyicska váltja.

77.perc: Lovrencsics rátartott Papucsek lábára, sárga.

79.perc: Utolsó változtatás csapatunkban: Farkas helyére Major Marcell érkezett.

80.perc: Gálfi éles szögből leadott lövését szépen védte Pécsi.

81.perc: Gazdag átadása után Nagy Zoárd tisztára játszotta magát, de 16 méteres lövését védte Holczer.

83.perc: Mi maradt ki? Gazdag beadását Nagy Zoárd fejelte kapura, Holczer azonban óriási bravúrral védett.

84. perc: Lovrencsics helyére Dragóner érkezett.

85.perc: Dragóner áthámozta magát Papucseken, majd 15 méterről a jobb sarokba lőtt, 2-0.