Ez történt a 30. fordulóban

Feltoltve: 2023.április 10

Húsvét vasárnap rendezték meg a harmincadik forduló összecsapásait az NB II-ben. Csapatunk úgy végzett döntetlenre a Dorog ellen, hogy elhibázott egy tizenegyest is.

A listavezető Diósgyőr a hajrában szerzett góllal legyőzte a Békéscsabát és megőrizte első helyét a táblázaton. Mivel a Gyirmót csak döntetlent ért el Szombathelyen, a Tiszakécskén nyerő Ajka fellépett a dobogó alsó fokára. A Soroksár harminc percet emberhátrányban futballozva is simán verte a Pécs együttesét, míg a Szeged az utolsó percekben egyenlítve szerzett pontot Mosonmagyaróváron. A sereghajtó Kozármisleny legyőzte a kupadöntőbe jutott Budafokot, a Nyíregyháza pedig hatpontos meccsen verte a Szentlőrincet.

Eredmények: Aqvital FC Csákvár-Dorog 1-1, DVTK-Békéscsaba 1-0, Tiszakécske-Ajka 1-3, Haladás-Gyirmót 3-3, Mosonmagyaróvár-Szeged 1-1, Soroksár-Pécs 2-0, Kozármisleny-Budafok 2-0, Siófok-Kazincbarcika 1-0, Nyíregyháza-Szentlőrinc 2-1.

Az ETO FC Győr-MTK mérkőzés hétfőn 20 órakor rendezik.