Aqvital FC Csákvár-Dorogi FC 1-1 (1-1)

Feltoltve: 2023.április 9

Ma délután a Dorog ellen lép pályára csapatunk bajnoki mérkőzésen. A 16 órakor kezdődő találkozót klubunk youtube-csatornáján élőben –

Tersztyánszky Ödön Sportközpont, 300 néző, vezeti: Hanyecz Bence (Szilágyi Norbert, Sinkovicz Dániel)

Aqvital: Zelizi – Murka, Vaskó, Karacs, László N. – Ominger, Mészáros D., Körmendi – Torvund, Hornyák, Gazdag V. Vezetőedző: Tóth Balázs.

Dorog: Borsos V. – Barna G., Gyurácz, Preklet, Kotula – Lénárt – Kapornai, Sztojka,, Albert Á., Szedlár – Magyari. Vezetőedző: Marian Sluka.

1.perc: Elkezdődött a mérkőzés.

2. perc: Torvund tört br nagy lendülettel a tizenhatoson belülre, mikor Albert hátulról fellökte. Hornyák higgadtan a jobb sarokba helyezte a tizenegyest, 1-0.

18. perc: Albert bal oldali szöglete veszélyesen tekeredett a kapu elé, középen Murka az utolsó pillanatban fejelte ki a berobban dorogi támadók elől.

24. perc: László kapott sárga lapot.

28. perc: Kényszerű csere, a megsérült László helyére Fejős érkezett. Körmendi lesz a balhátvéd, Fejős lép az ő helyére.

40. perc: Torvund pontatlan bepassza elsuhant Gazdag háta mögött a tizenhatos vonalán, ezzel viszont becsapta Prekletet, a labda Hornyák elé került, aki a tizenegyespontról, óriási helyzetben “eltörte” a labdát.

45+2. perc: Sztojka 30 méteres szabadrúgása a bal kapufáról pattant a hálóba, 1-1.

46. perc: Hornyákot Tamás, Albertet Szerencsi váltotta a szünetben.

54. perc: Körmendi bal oldali szabadrúgását Vaskó középen éppen elfejelte a mögötte üresbe érkező Karacs elől.

57. perc: Szerencsi – éppen a játékvezető előtt – abszolút feleslegesen buktatta a kapunak háttal álló, kifelé mozgó Torvundot. Sárga lap és tizenegyes. Fejős jobb sarokra tartó lövését Borsos bravúrral hárította.

60. perc: Ominger nagy lendülettel tört előre, majd 25 méterről rátűzte, Boros biztosan fogta az életerős lövést.

78. perc: Torvund-Janyickij, Gazdag-Kocsis csere.

86. perc: Ominger helyére jön Alaxai, Vaskó meg megy előre centerbe.

87. perc: Szedlár-Berkó csere a Dorognál.