Aqvital FC Csákvár-MTK 0-0

Feltoltve: 2023.március 19

Ma délután a listavezető, utolsó kilenc(!) meccsét zsinórban megnyerő MTK együttesét fogadja csapatunk bajnoki mérkőzésen. A 14 órakor kezdődő találkozó alakulását honlapunkon követhetik figyelemmel.

Tersztyánszky Ödön Sportközpont, 300 néző, vezeti: Lovas László (Punyi Gyula, Márkus Péter)
Aqvital: Zelizi – Alaxai (Dulló), Vaskó, Karacs, László N. – Posztobányi (Torvund), Gazdag V. (Janyickij), Mészáros D. – Tamás N., Hornyák, Komáromi (Baracskai, Körmendi). Vezetőedző: Tóth Balázs.
MTK: Csenterics – Varju, Kocsis G., Bobál D., Vadnai – Kata – Zuigéber (Palincsár), Bognár I. – Kovács M. (Zsóri), Németh K., Spalek (Mezei). Vezetőedző: Horváth Dávid.

1.perc: Elkezdődött a mérkőzés. Mi tiszta fehérben, a vendégek kék szerelésben léptek pályára.

5.perc: Tamás kényszerítőzött Alaxaival, aki remek tempóban ugratta ki a szélsőnket, de a beadás már az alapvonalon kívülről történt.

15.perc: Bognár jobb oldali beadását Zuigéber tette kapura, de Zelizi védeni tudott.

16.perc: Alaxai beadását Hornyák fejelte kapura, de Csenterics bravúrral hárított.

17.perc: Vaskó indításával Komáromi jutott el a kapu elé, éles szögből lőtt, labdáját Csenterics bravúrral tolta szögletre.

20.perc: Kovács Mátyás a jobbösszekötő helyéről 12 méterről lőtt, Zelizi bravúrral szögletre mentett.

27.perc: Újabb Zelizi bravúr: kapusunk a gólvonalon elvetődve mentette Spalek közeli lövését.

29.perc: Cserél csapatunk: Komáromi helyére Baracskai érkezett.

34.perc: Hornyák lövése egy védőn felpörgött, becsapva ezzel Kocsist, a labda Tamás elé került, akinek éles szögből leadott lövése elsuhant a kapu előtt.

37.perc: Németh 20 méteres lövése alig kerülte el a jobb alsót.

40.perc: Karacs húzta vissza Németh Krisztiánt, sárga lapot kapott.

43.perc: Baracskai bal oldali beadását Hornyák a rövid saroknál kapu felé pörgette, Bobál becsúszva mentett.

45.perc: A játékvezető 1 percet hosszabbít.

46.perc: Elkezdődött a második félidő.

51.perc: Bognár beadására Varju érkezett, 8 méteres lövése a kapu mellett hagyta el a játékteret.

52.perc: Cserélnek a vendégek: Spalek helyére Mezei érkezett.

63.perc: Cserél csapatunk: Posztobányi helyére Torvund érkezett.

65.perc: Varju kapott sárga lapot buktatásért.

68.perc: Csere a vendégeknél: Kovács helyére Zsóri érkezett.

69.perc: Alaxai jobb oldali beadását Hornyák fejelte a bal felső felé, Csenterics csak nézte, de a labda elkerülte a kaput.

74.perc: Hármat cserél csapatunk: Alaxai helyére Dulló, Gazdag helyére Janyickij, Baracskai helyére pedig Körmendi érkezett.

75.perc: Bognár kapott sárga lapot reklamálásért.

79.perc: Cserélnek a vendégek: Zuigéber helyére Palincsár érkezett.

83.perc: Bognár 25 méteres szabadrúgását Zelizi a mezőnybe öklözte.

84.perc: Kocsis jobb oldali beadása elsuhant az üresbe berobbanó Zsóri előtt a jobb saroknál.

88.perc: Zelizi kapott sárga lapot időhúzásért.

89.perc: Vaskó is sárga lapot kapott.

90.perc: A játékvezető 5 percet hosszabbít.

93.perc: László Noel kapott sárga lapot.

Vége a mérkőzésnek. Csapatunk óriási akarattal küzdve megérdemelten szerzett pontot a listavezető ellen.