Aqvital FC Csákvár-Ajka 1-1 (0-1)

Feltoltve: 2023.február 19

Ma délután az Ajka együttese ellen folytatja bajnoki szereplését csapatunk. A 14 órakor kezdődő találkozó alakulását honlapunkon követhetik figyelemmel.

Tersztyánszky Ödön Sportközpont, 200 néző, vezeti: Jakab Árpád (Nagy Viktor, Szabó Dániel)

Aqvital: Zelizi – Dulló, Vaskó, Karacs, Baranyai – Ominger, Mészáros D., Körmendi – Torvund, Beliczky, Gazdag V. Vezetőedző: Tóth Balázs.

Ajka: Szabados – Szűcs K., Tar, Kenderes, Présinger – Tajthy T., Csizmadia Z. – Sejben, Rabatin, Doncsecz – Szarka Á. Vezetőedző: Jeney Gyula.

1.perc: Elkezdődött a mérkőzés. Mi tiszta fehérben, a vendégek pedig zöld szerelésben léptek pályára.

1.perc: Torvund jobb oldali beadását Beliczky lekészítette Körmendinek, aki 10 méterről, nagy helyzetben éppen Szabadost lőtte telibe.

7.perc: Ominger keresztbe lőtt labdájára érkezett gazdag, de 5 méterről a kapu mellé lőtt.

13.perc: Bal oldali szabadrúgás után Doncsecz az ötös sarkáról a hosszú sarokba lőtt, 0-1.

22.perc: Dulló kapott sárga lapot talpalásért.

32.perc: Torvund jobb oldali szabadrúgása után a labda Tar kezén is csattant, ám a játékvezető nagyvonalúan tovább engedte a játékot.

42.perc: Tajthy 25 méteres, bal sarokra tartó lövését Zelizi bravúrosan tolta szögletre.

45.perc: Csizmadia 30 méteres lövését a szél a felső lécre tolta.

A játékvezető 2 percet hosszabbít.

46.perc: Elkezdődött a második félidő. Szünetben cserélt csapatunk: Mészáros helyére Magyar érkezett.

47. perc: Rabatin kapott sárga lapot.

55.perc: Ominger használta ki a szél támogatását, 28 méteres lövését Szabados bravúrral ütötte szögletre.

Szakad az eső és viharos szél fúj.

60.perc: Hármat cserélnek a vendégek: Szarka helyére Dragóner, Rabatin helyére Berzsenyi, Szűcs helyére pedig Görgényi érkezett.

63. perc: Az eső elállt és már süt a nap.

65.perc: Újabb csere a vendégeknél: Doncsecz helyére Gaál érkezett.

68.perc: Hármas változtatás csapatunknál: Beliczky-Hornyák, Torvund-Fejős, Ominger-Tamás csere történt.

81.perc: Utolsó cseréjét is kihasználja az Ajka: Sejben helyére Csemer érkezett.

82.perc: Fejős  bal oldali beadását Tamás Nándor két lépésről, középről a léc fölé lőtte.

83.perc: Magyar Zsolt bal oldali szögletét Hornyák középről a bal sarokba bólintotta, 1-1.

90.perc: A játékvezető 3 percet hosszabbít.