Vége: Aqvital FC Csákvár-DVTK 0-1 (0-1)

Feltoltve: 2021.augusztus 1

Ma este megkezdi szereplését csapatunk a 2021-22-es másodosztályú bajnokságban. A nyitófordulóban a tavasszal még élvonalbeli Diósgyőrt fogadja Felcsúton. A 19 órakor kezdődő összecsapást klubunk youtube-csatornáján – https://youtu.be/K8W0yLYM03A – élőben, honlapunkon szöveges formában követhetik figyelemmel.

Aqvital FC Csákvár-DVTK 0-1 (0-1)

Pancho Aréna, 600 néző, vezeti: Derdák Marcell (Kiss Balázs, Sinkovicz Dániel)

Aqvital: Auerbach – Csirmaz, Vaskó, Dulló, Bencze – Torvund (László), Mészáros D. (Magyar), Bakos, Baracskai (Sejben) – Murai (Vörös), Takács T. Vezetőedző: Mónos Tamás.

DVTK: Póser – Polgár, Szatmári, Szűcs K., Bokros (Bárdos) – Szeles, Zsemlye – Molnár G. (Zsolnai) – Könyves, Horváth Z. (Hornyák), Németh M. (Eperjesi). Vezetőedző: Kondás Elemér.

1. perc: Elkezdődött a mérkőzés. A vendégek tiszta fehérben, mi tiszta sárga szerelésben léptünk pályára. Ünnepélyes kezdőrúgással kezdődött a találkozó. Kovács Keve lepte meg barátját születésnapja alkalmából.

8. perc: Zsemlye 20 méterről leadott lövése a bal sarok mellett zúgott el.

12. perc: Torvund  tekert a kapu elé a jobb oldali alapvonalról, Murai az ötösön átvette a labdát, lövése azonban Szűcs lábáról a kapu fölé pattant.

24. perc: Bencze buktatta Molnárt,  sárga lapot kapott érte.

32. perc: Könyves kapott labdát középen, a tizenegyespontról  előtt, bár Auerbach beleért lövésébe, hárítani nem tudott, 0-1.

39. perc: Vaskó kapott sárga lapot Horváth feltartásáért.

46. perc: Elkezdődött a második félidő.

47. perc: Bokros bal oldali beadására érkezett Könyves, de az ötös sarkáról a kapu fölé lőtt.

48. perc: Bakos jobb oldali szögletét Baracskai a kapu fölé fejelte.

50. perc: Torvund  beadását középen Takács a léc fölé bólintotta

53. perc: Cserélnek a vendégek: Németh Márió helyére Eperjesi Gábor érkezett.

56. perc: Bokros lekönyökölte Takácsot,  sárga lapot kapott.

59. perc: Dulló sárga lapot érően buktatta Könyvest.

60. perc: A szabadrúgás után Molnár Gábor tisztán lőhetett a tizenegyes pontról, éppen Auerbach kezébe.

64. perc: Cserél csapatunk: Mészáros Dávid helyére Magyar Zsolt érkezett.

66. perc: Csirmaz tört előre a jobbösszekötő helyén, 22 méteres lövését Póser kitenyerelte, majd Szűcs az oldalvonalon kívülre vágta a labdát.

68. perc: Csere a vendégeknél: Bokros Szilárd helyre Bárdos Bence érkezett.

73. perc: Újabb csere: Baracskai Roland helyére Sejben Viktor érkezett.

81. perc: Magyar a tizenhatos jobb sarkáról emelt a kapu elé, Takács Tamás tisztán fejelhetett, Póser azonban bravúrral kiütötte a jobb sarokra tartó labdát.

83. perc: Cserél csapatunk: Murai Márk helyére László Noel, Torvund Alexander helyére pedig Vörös Tamás érkezett a hajrára.

85. perc: Kettős csere a vendégeknél is: Molnár helyére Zsolnai Richárd, Horváth Zoltán helyett pedig Hornyák Marcell érkezett.

90. perc: A játékvezető 2 percet hosszabbít.