Bobál Geri első csákvári mesterhármasával …

Feltoltve: 2020.április 21

A vasárnap levetített, Győri ETO ellen 3-1-re megnyert 2018-as bajnoki mérkőzés szurkolóinkon kívül azért több embernek is felejthetetlen élményt jelentett. Az alig három hónapja csákvári színekben futballozó Bobál Gergely első mesterhármasát szerezte az Aqvital FC színeiben, mellyel egy csapásra belopta magát szimpatizánsaink szívébe.

Az idei tavaszi idényben egyre jobban belelendülő, az utolsó három bajnoki találkozón négy gólt szerző Daru Bence akkor ellenfélként lépett pályára a Tersztyánszky Ödön Sportközpontban, s bár gólt nem szerzett, alaposan meggyűlt vele védőink baja.

A két évvel ezelőtti meccsre nevezett tizennyolcas keretből ma már csak hatan – plusz Daru Bence – tagjai a jelenleg negyedik helyen tanyázó együttesünknek.

Emlékeztető – 2018. április 11., 19 óra

Aqvital FC Csákvár-Győri ETO 3-1 (1-1)

Tersztyánszy Ödön Sportközpont, 500 néző, vezette: Gaál Ákos (Iványi István, Legeza László)

Aqvital: Hermány – Horvat, Tar, Dulló, Baranyai – Bokros – Tamás N. (Rétyi, 35.), Király (Molnár Cs., 80.), Polonkai (Sándor Gy., 76.) – Sejben, Bobál G. Vezetőedző: Szijjártó Iatván.

ETO: Gyurákovics – Kovács K., Vadász, Debreceni, Rokszin – Beliczky (Szabó L., 71.), Bagi, Szatmári (Magasföldi, 80.),  – Szimcsó, Daru (Erdélyi, 76.), Szánthó. Vezetőedző: Szentes Lázár.

Gólszerzők: Bobál G. (1-0) a 36., Tar (öngól, 1-1) a 43., Bobál G. (2-1) a 70., Bobál G. (3-1) a 81. percben