Kár az elhibázott tizenegyesért: Gyirmót FC-Aqvital FC Csákvár 3-0 (1-0)

Feltoltve: 2019.augusztus 28

Ma este a bajnokság hatodik fordulójának mérkőzésén, a feljutás nagy esélyeseként nyilvántartott Gyirmót otthonában lépett pályára csapatunk. Vezetőedzőnk, Visinka Ede az erőltetett menetre való tekintettel szokásához híven ismét “rotálta” együttesét, több meghatározó játékosát a kispadra ültette, s az elmúlt meccsen kevesebb lehetőséget kapó fiatalnak adott lehetőséget.

Gyirmót FC-Aqvital FC Csákvár 3-0 (1-0)

Alcufer-stadion, 600 néző, vezette: Szigetvári Márk (Szert Balázs, Varga Gábor)

Gyirmót: Rusák – Krebsz, Hudák D., Széles, Présinger – Tóth B., Vass Á., Nagy P. – Májer, Herjeczki, Heffler N. Vezetőedző: Csertői Aurél.

Aqvital: Markek – Csató, Albert I., Tányéros – Major, Sipos, Nándori, Mim, Deutsch L. – Sejben, Pratsler. Vezetőedző: Visinka Ede.

1. perc: Elkezdődött a mérkőzés, a hazaiak sárgában, mi tiszta fehérben léptünk pályára.

5. perc: Eddig jobbára nálunk volt a labda, a Gyirmót még a félpályát sem lépte át.

9. perc: Egy kemény hazai belépő után az elmúlt hetekben remek formában futballozó Sejben Viktort kell ápolni.

12. perc: Kényszerű csere: Sejben Viktor nem tudja folytatni a játékot, a helyét Daru Bence foglalta el.

16. perc: A védőkről lecsorgó labda Nagy Patrik elé került, aki egy igazítás után 5 méterről kapura lőtt, Markek Tamás azonban bravúrral hárítani tudott.

19. perc: Átvette az irányítást a Gyirmót: Heffler bal oldali beadása okozott riadalmat a kapunk előtt, de Markek lehúzta a labdát.

25. perc: Major Gergő kapott sárga lapot, miután a gyirmóti térfél közepén buktatta Hefflert.

A játékvezető ivószünetet rendelt el.

29. perc: Présinger bal oldali beadását Herjeczki egy igazítás után a kapu mellé helyezi.

32. perc: Daru éles szögből, 6 méterről, nagy helyzetből lőtt kapura, Rusák bravúrral hárított, a kipattanóra Hudák ért oda leghamarabb és tisztázott támadóink elől.

34. perc: Albert kapott sárga lapos figyelmeztetést.

38. perc: Krebsz jobb oldali beadása túl magas Herjeczkinek, így Markeknek nem is kell játékba avatkoznia.

41. perc: Tóth Bence indította a jobb oldalon Hefflert, aki pontosan gurított középre, az érkező Májer pedig az ötösről a hálóba pofozta a labdát, 1-0.

45. perc_ A játékvezető egy perc hosszabbítást rendelt el.

46. perc: Elkezdődött a második félidő. A szünetben cserélt a hazai együttes, a gólszerző Májer helyett Mayer érkezett a folytatásra.

48. perc: Tányéros Ádám kapott sárga lapot reklamálásért.

49. perc: Egyenlítési alkalmat szalasztottunk el: Pratsler éles szögből az oldalhálóba bombázott.

51. perc: Tizenegyeshez jutott csapatunk, miután Krebsz buktatta Deutsch Lászlót a kaputól 10 méterre. Pratsler büntetőjét azonban Rusák bravúrral hárította.

55. perc: Szarka érkezett Herjeczki helyére a hazai csapatnál.

60. perc: Cserél csapatunk, védő helyére (támadó) középpályás érkezik: Albert Istvánt Madarász Márk váltja.

63. perc: Utolsó cseréjét is kihasználja Visinka Ede: Pratsler helyére Baracskai Roland érkezik.

67. perc: Kihasználja harmadik cseréjét is a Gyirmót: Tóth Bence le, Lázár Patrik be.

69. perc: Baracskai három méteres lövését védte óriási bravúrral Rusák.

73. perc: Két hazai sárga: Szarkát könyöklésért, Nagy Patrikot reklamálásért figyelmezteti a játékvezető.

75. perc: Heffler szögletét Hudák fejelte a léc alá, 2-0.

78. perc: Mim beadását Daru fejelte kapura, ám Rusák ismét a helyén volt.

81. perc: Elment a hajó, bal oldali szabadrúgás után Mayer fejelt a hálóba, 3-0.

84. perc: Deutsch bal lábas lapos lövését hárítja szépen Rusák.

88. perc: Nándori Botond 25 méteres lövése a kapu mellett zúgott el.