Megvan a pont: Békéscsaba-Aqvital FC Csákvár 0-0

Feltoltve: 2019.március 6

Ma este a tabella negyedik helyén tanyázó Békéscsaba vendége csapatunk a bajnokság hétközi fordulójának mérkőzésén. Tizenöt hónappal azután, hogy utoljára kezdőként lépett pályára bajnoki mérkőzésen, ismét Markek Tamás nevével kezdődik csapatunk összeállítása.

Békéscsaba-Aqvital FC Csákvár 0-0

Békéscsaba, 500 néző, vezette: Farkas Tibor (Baghy Csaba, Szvetnyik Bence)

Békéscsaba: Ribánszki – Szalai, Dávid, Viczián, Mészáros M. – Hursán, Király P., Mezei – Vólent, Szinanovics, Szatmári. Edző: Boér Gábor.

Aqvital: Markek – Farkas A., Csonka, Kiprich D., Baranyai – Mészáros D., Nándori – Sejben, Molnár Cs., Deutsch – Baracskai. Edző: Szijjártó István.

1. perc: Elkezdődött a mérkőzés, a hazaiak lilában, mi tiszta fehérben léptünk pályára.

6. perc: Csonka jobb oldali beadása után alakult ki az első veszélyesebb helyzet, de a hazai védők tisztázni tudtak.

12. perc: Óriási tűzijáték alakult ki a kapunk előtt, Vólent és Szatmári is megpróbált kapura lőne, de végül védőinknek sikerült felszabadítaniuk.

14. perc: Vólent lövését a felső léc hárította.

17. perc: Ezúttal Csonka próbálkozott távoli lövéssel, de Ribánszki a helyén volt.

20. perc: Sejben lépett ki a balösszekötő helyén, ám nem tudta átemelni a labdát a kivetődő Ribánszki felett.

A csapatok jó ideje a mezőnyben birkóznak, a kapuk nem forogtak veszélyben.

31. perc: A hazaiak középső védője, Dávid kapott sárga lapot, miután buktatta a róla leforduló és egyedül kapura törő Baracskait. Ez akár piros is lehetett volna …

36. perc: Csonka kapott sárga lapot.

45. perc: A játékvezető lefújta az első félidőt.

46. perc: Elkezdődött a második félidő.

51. perc: Molnár Csaba 25 méteres szabadrúgása veszélyesen csapódott a léc alá, ám Ribánszki bravúrral szögletre tenyerelte a labdát.

57. perc: Szalai sárga lapot érően buktatta Deutschot az oldalvonal mellett

58. perc: Baracskai került kecsegtető helyzetbe, de lövését végül blokkolni tudta Dávid.

59. perc: Ezúttal Sejben veszélyeztette a hazaiak kapuját, lövése azonban a kapufa mellett suhant el.

61. perc: Cserélt a hazai csapat, Vólent helyére Urbin érkezett.

63. perc: Szalai tört előre a jobb oldalon, beadását Markek magabiztosan húzta le.

64. perc: Molnár Csaba kapott sárga lapot.

70. perc: Újabb hazai csere: Hursánt Máris váltotta.

77. perc: Szijjártó István is cserére szánta el magát: Sejben Viktor helyére Daru Bence érkezik a hajrára.

78. perc: Kiprich Dávidot sárga lappal figyelmeztette Farkas játékvezető.

79. perc: Király szabadrúgás beadása okozott zavart a kapunk előtt, de szerencsénkre lemaradtak a csabai belsők a labdáról.

80. perc: Akárcsak Budafokon, ezúttal is létszámhátrányban fejezzük be a meccset. Molnár Csaba megkapta második sárga lapját, így villant a piros is.

81. perc: Utolsó hazai csere: Mészárost Zahorán váltotta.

83. perc: Muszáj a középpályát megerősíteni, Baracskai Roland helyére Sándor György érkezik az utolsó percekre.

90. perc: Három perc hosszabbítás lesz.

93. perc: Deutsch László is sárga lapot kapott.

A játékvezető lefújta a mérkőzést.

Küzdelmes kilencven percen van túl csapatunk. Játékosaink akaraterejüknek köszönhetően bravúros pontot szereztek a negyedik helyezett viharsarkiak otthonában.