Bravúr a javából: Vasas-Aqvital FC Csákvár 3-3 (2-0)

Feltoltve: 2018.augusztus 19

A másodosztályú labdarúgó bajnokság vasárnap esti fordulójában csapatunk a listavezető vendége volt az újpesti Szusza-stadionban.

Vasas-Aqvital FC Csákvár 3-3 (2-0)

Szusza-stadion, 600 néző, vezette: Lovas László (Csatári Tibor, Kis Zoltán)

Vasas: Bese – Szivacski, Vaskó, Szilágyi, Rokszin – Hinora, Egerszegi – Murka, Szatmári, Hrepka – Balajti. Edző: Kis Károly.

Aqvital: Tóth B. – Csilus Á., Csonka, Kiprich D., Baranyai – Farkas A., Mészáros D. – Tamás, Molnár Cs., Daróczi – Bobál G. Edző: Szijjártó István.

17. perc: Tamási beadását Baranyi kapásból rátűzte, Vaskó kifejelte labdát, Farkas Aurél ismételt, de nem találta el a kaput.

21. perc: Murka a jobb oldali alapvonalról Hrepka fejére ívelte a labdát, a hazaiak csatára úgy bólintott a hálóba, hogy Tóth Balázs még bele tudott kapni, de hárítania már nem sikerült, 1-0.

25. perc: Baranyai beadását Bobál egyből kapura tűzte, Bese bravúrral hárított.

35. perc: Molnár Csaba életerős lövését Vaskó blokkolta.

39. perc: Balajti készítette le a labdát Hinorának, aki 16 méterről kilőtte a bal felső sarkot, 2-0.

44. perc: Molnár Csaba lövése szinte leborotválta a bal felső sarkot.

47. perc: Bobál szerzett labdát a Vasas tizenhatosán belül, és higgadtan a jobb sarokba gurított, 2-1.

50. perc: Szabadrúgáshoz jutott csapatunk a Vasas kapujától 22 méterre. A letett labdát Molnár Csaba először a sorfalba bombázta, ám az elé visszapattanó labdát másodjára már a felső sarokba emelte, 2-2.

54. perc: Molnár Csaba újabb lövése okozott riadalmat az angyalföldi szurkolók körében, labdája egy védőről alig pattant a kapufa mellé.

56. perc: Teljes a káosz a hazai védelemben, Bobál lövésénél hálát adhattak az égieknek, hogy elkerülte a bal sarkot.

57. perc: Tamás Nándor kapott sárga lapot.

61. perc: Kiprich fejesét a felső léc hárította.

63. perc: Bobál egyedül lépett ki a védők között, s higgadtan a bal sarokba helyezte a labdát, 2-3.

65. perc: Balajtit Ádám, Murkát Bévárdi váltotta.

70. perc: Bévárdi beadását Ádám Martin vágta a jobb sarokba, 3-3.

72. perc: Molnár Csaba helyére Dulló Martin érkezett.

74. perc: Kettős csere csapatunknál: Daróczi és Mészáros hagyta el a pályát és helyükre Nándori, illetve Simon érkezett.

81. perc: Újabb ziccer csapatunk előtt, de Tamási labdája elgurult a bal sarok mellett.

90. perc: A játékvezető három perc hosszabbítást rendelt el.

92. perc: Bobál lépett ki középen, mesterin gurított Simon elé, akinek lövését Bese óriási bravúrral hárította.