Magyar Kupa: holnap 16 órakor, a Paks ellen

Feltoltve: 2017.november 28

Három nappal a Szeged ellen, a gyulai Grosics Akadémián aratott 1-0-ás bajnoki győzelmünk után szerdán már ismét pályára lép csapatunk. Szijjártó István fiai a Magyar Kupa legjobb tizenhat közé jutásért rendezendő összecsapáson az NB I-es Paks legénységét fogadják.

Bár az elmúlt hetekben felfelé ívelt csapatunk formája, a szerdán 16 órakor kezdődő találkozó esélyese egyértelműen az élvonalbeli alakulat. A Csertői Aurél dirigálta Duna-parti gárda célja nem lehet más, mint a továbbjutás kiharcolása, annak ellenére is, hogy sérülés miatt több játékosát is nélkülözni kénytelen a szakvezető.

Ahogy a korábbi évek kupatalálkozóin, még a Ferencváros ellen sem, úgy most sem fogunk feltartott kézzel pályára lépni, de fél szemünkkel azért az idei esztendőből hátralévő két bajnoki  mérkőzésre – MTK, Sopron – is figyelnünk kell. A továbbjutás kérdése egy meccsen dől el, amennyiben a rendes játékidő döntetlennel zárul, 2×15 perces hosszabbításra, szükség esetén tizenegyesrúgásokra kerül sor.

A Magyar Kupa-összecsapást Radványi Ádám vezeti, segítői Varga Zsolt és Márkus Tamás lesznek.