Vége: Vác-Aqvital FC Csákvár 5-1(2-1)

Feltoltve: 2017.október 1

Ma délután a Vác óbudai albérletében lép pályára csapatunk a másodosztályú labdarúgó bajnokság tizenegyedik fordulójában. A találkozó eseményeit 15 órakor kezdődő online közvetítésünk révén követhetik figyelemmel szurkolóink.

Vác-Aqvital FC Csákvár 5-1 (2-1)

Hévízi út, vezeti: Dolnegó Bálint (Bertalan Dávid, Kepe Arnold)

Vác: Halasi – Hegedűs Cs., Króner, Tóth G., Gulyás M. – Szabó N., Durso – Kákonyi, Zsolnai, Nagy R. – Balajti. Szakmai igazgató: Horváth Károly.

Csákvár: Markek – Horvat I., Tar, Fényes, Nagy Zs. – Sándor Gy., Kiprich D., Polonkai, Bokros – Jelena, Máté. Vezetőedző: Szíjjártó István.

1. perc: Elkezdődött a mérkőzés.

6. perc: Szép támadás után a bal oldalról Balajti passzolt középre az érkező Zsolnai elé, aki 9 méterről a kapunk közepébe lőtt, 1-0.

8. perc: Horvat Ivor beadását Máté fejelte kapura, de Halasi hárítani tudott.

17. perc: Balajti ugratta ki jobbról a középen beinduló Nagy Richárdot, aki  tisztán vezethette  kapusunkra a labdát, 12 méterről kapura lőtt, Markek kiütötte a labdát és  Fényes tisztázni tudott.

20. perc: Cserél csapatunk: Horvat Ivor helyére Csonka Bonifác érkezett.

23. perc: Jelena lőhetett kapura egy bal oldali támadás végén, de Halasi hárítani tudott.

25. perc: Hegedűs Csaba szerzett labdát a jobb oldalon, középre adta, az érkező Balajti pedig 5 méterről a kapuba helyezett, 2-0.

32. perc: Polonkai kapott sárga lapot buktatásért.

38. perc: Nagy Zsolt vezette a labdát a kapu felé, majd 10 méterről, éles szögből a kapuba bombázott, 2-1.

41. perc: Kákonyi előreívelt labdájával Balajti indult el, de lövését Markek bravúrral hárította.

43. perc: Tar Zsolt kapott sárga lapot.

45. perc: A játékvezető 1 percet hosszabbít.

46. perc: Elkezdődött a második félidő.

49. perc: Balajti ugratta ki Kákonyit, aki rávezette Markekre a labdát és a hálóba emelt, 3-1.

56. perc: Bal oldali szöglet után Sándor lőhetett kapura, de menteni tudtak a váci védők.

57. perc: Cserél csapatunk: Jelena helyére Oldal Tibor érkezett.

65. perc: Polonkai beívelését Oldal elől Halasi szedte fel.

68. perc: Cserélnek a váciak is: Magy Richárd helyére Búrány érkezik.

72. perc: Kákonyi remek indításával Zsolnait tört be a tizenhatosunkon belülre. Buktatták, a bíró büntetőt ítélt, melyet Balajti a kapu közepébe rúgott, 4-1.

75. perc: Cserélnek a hazaiak: Balajti helyett Borvető folytatja.

82. perc: Búrány ívelt bal oldalról Zsolnaihoz, aki 15 méterről kilőtte a bal sarkot, 5-1.

83. perc: Cserél a Vác: Durso helyére Major érkezik.

85. perc: Harmadik cseréjét is kihasználja csapatunk: Polonkait Magyari váltja.

90. perc: Sándor 20 méteres lövését Halasi szögletre ütötte. A játékvezető 3 percet hosszabbít.