Aqvital FC Csákvár-Szentlőrinc 3-1 (2-0)

Feltoltve: 2017.július 23

A jövő heti bajnoki rajt előtti utolsó felkészülési mérkőzését hazai környezetben, Csákváron vívta csapatunk vasárnap este. Ellenfelünk a harmadosztály közép csoportjában legutóbb nyolcadik helyen végzett Szentlőrinc együttese volt.

Csákvár, 200 néző

Csákvár: Horváth G. – Rétyi, Dulló (Baranyai), Tar (Csonka), Galambos (Gajda)- Pintér B. (Mészáros D.) – Molnár T., Daróczi (Bokros), Sándor Gy. (Nyilasi), Molnár Cs. (Oldal T.) – Jelena (Magyari). Edző: Szanyó Károly.

Szentlőrinc: Ambrusics (Paleka) – Derdák (Fenyvesi), Keresztes, Dudás, Németh M. – Zelenyánszky (Kis M.), Temesvári – Királyházi (Aszaló), Hampuk (Páll), Virág (Csorvási) – Mayer (Kutor). Edző: Túri Zsolt.

40. perc: Sándor György mesteri indításával Jelena lépett ki a leshatárról és 13 méterről higgadtan helyezett a kapu bal sarkába, 1-0.

43. perc: Molnár Tibor lépett ki a jobbösszekötő helyén a védők közül és nem hibázta el a ziccert, 2-0.

55. perc: Dudás 18 méteres középről elvégzett szabadrúgása Horváth kapus kezei között csorgott a jobb sarokba, 2-1.

57. perc: Molnár Tibor két csel után a jobbösszekötő helyéről kapura lőtt, bár labdáját blokkolták a védők, a kipattanót másodjára az ötös sarkáról a háló közepébe lőtte, 3-1.

Nehezen melegedett játékba csapatunk, ám fél óra elteltével elkaptuk a  ritmust, és szemre is tetszetős támadások végén számtalan ziccert dolgoztunk ki, melyek közül hármat gólra is váltottunk.

Ezzel véget ért a felkészülési mérkőzések sorozata, legközelebb egy hét múlva, július 30-án (vasárnap) 19 órakor az MTK ellen lép pályára csapatunk immár bajnoki pontokért.