Vége: Aqvital FC Csákvár-Puskás Akadémia 1-1 (0-1)

Feltoltve: 2017.április 9

Ma este, villanyfényes mérkőzésen a listavezető felcsúti gárdát fogadjuk Csákváron. A találkozó eseményeit online közvetítésünk révén követhetik figyelemmel azon szurkolóink, akik nem tudják a lelátóról buzdítani csapatunkat.

Aqvital FC Csákvár-Puskás Akadémia 1-1 (0-1)

Csákvár, 500 néző, vezeti: Gyarmati II Tibor (Kepe Arnold, Csatári Tibor)

Csákvár: Kovács D. – Pintér B., Fényes, Dulló, Baranyai – Bakos, Kékesi – Oldal (Molnár T., 74.), Mészáros D., Sejben(Molnár Cs., 69.) – Hodgyai (Gottfried, 83.). Edző: Vincze István.

Puskás Akadémia: Hegedűs L. – Heffler T., Vanczák, Tóth B., Spandler – Zsidai – Sándor Gy., Márkvárt (Nagy Zs., 88.) – Prosser (Szakály, 91.), Tischler (Lencse, 77.), Szatmári L. Edző: Pintér Attila.

1. perc: Elkezdődött a mérkőzés, mi tiszta sárgában, a vendégek pedig fehér mezben és kék nadrágban léptek pályára.

3. perc: Hosszan előreívelt labdát Tischler fejelte vissza a középen érkező Szatmári elé, aki a tizenegyespontról, senkitől sem zavartatva lőhetett kapura. Kovács Dániel azonban óriási bravúrral szögletre tenyerelte a labdát.

4. perc: Bakos baloldali szabadrúgása után Hodgyai ugyan lefejelte Vanczákot, ám a labdát könnyű szerrel szedhette fel a földről Hegedűs kapus.

11. perc: Dulló hozta ki bátran a saját térfelünkről a labdát, átadása után Oldal cselezte le magát a vonal mellett a tizenhatos sarkáig, élesen meglőtt labdájáról Sejben centikkel maradt le a hosszú kapufánál. Nagy helyzet volt!

17. perc: Mészáros rendkívül harcosan szerzett labdát a jobb oldali vonal mellett a felezővonalnál, indításával Sejben száguldott le az alapvonalig, beadása már átszállt Hegedűs kapus fölött is, de a hosszún érkező Heffler Oldal elől szögletre csúsztatta a labdát.

24. perc: Felcsúti támadás után a visszalőtt labdát Spandler készítette le lövésre Szatmárinak, aki 16 méterről kilőtte a bal felső sarkot, 0-1.

35. perc: Szépen felépített támadás végén Oldal a tizenhatos bal sarkáról a kapu mellé lőtt.

Vége az első félidőnek.

Az első 5-6 percet leszámítva végig partiban volt csapatunk az első félidőben a listavezetővel szemben. Játékosaink bátran felvállalták a támadásokat, Bakos Szabolcs remekül irányított, Hodgyai Lászlő és Sejben Viktor semlegesítése pedig többször  okozott fejfájást a vendégek védelmének. A Puskás Akadémia 45 perc alatt két komoly helyzetet dolgozott ki, az elsőnél még óriási bravúrral hárította Szatmári Lóránd lövését Kovács Dániel, a másodiknál azonban már ő sem segíthetett.

46. perc: Elkezdődött a második félidő, mindkét együttes kezdő tizenegyével folytatja a mérkőzést.

52. perc: Pintér jobb oldali beadását a hosszú oldalon Oldal egyből kapura tűzte, Hegedűs kiütötte a labdát, a kipattanóra induló Mészárost Vanczák hátulról fellökte, a játékvezető azonban tizenegyes helyett műesésért játékosunknak adott sárga lapot.

55. perc: Szatmári Lóránd varázsolta a labdát Tischler elé a jobbösszekötő helyén, a vendégek támadója már lőni készült, mikor érkezett Pintér és gyönyörű becsúszással szögletre mentett.

56. perc: A nagy lendülettel kapura törő Oldalt Szatmári látványosan buktatta, ám a jogos lap a játékvezető zsebében maradt.

59. perc: Tischler buktatta sárga lapot érően Pintér Bencét.

61. perc: Fényes kapott sárga lapot, miután buktatta Szatmárit.

65. perc: Tóth Bence akasztotta Mészárost, neki is villant a sárga.

69. perc: Cserél csapatunk: Sejben helyére Molnár Csaba érkezik.

70. perc: Sándor György 16 méteres lövését ütötte a léc fölé Kovács.

74. perc: Oldal Tibor helyére Molnár Tibor érkezett.

77. perc: Egyik egykori utánpótlás válogatottat egy másik váltja, Tischler helyére Lencse László érkezett a hajrára.

80. perc: Márkvárt kapott sárga lapot a szabadrúgás elvégzésének késleltetéséért.

82. perc: Bakos 28 méteres szabadrúgását Hegedűs a bal felső sarok elől mentette.

83. perc: Ismét cserél csapatunk: Hodgyai helyén Gottfried folytatja.

87. perc: Cserélnek a vendégek: Márkvárt helyett Nagy Zsolt folytatja a játékot.

ö0. perc: Molnár Tibor a tizenhatos jobb sarkáról lőtt kapura, középen Gottfried beleszúrt a labdába, mely a jobb alsó sarokban kötött, ki, 1-1.

91. perc: Prosser helyére Szakály Péter érkezett.