Vége: Aqvital FC Csákvár-Cigánd 1-1 (1-1)

Feltoltve: 2016.október 22

Ma délután a tizennegyedik forduló mérkőzéseivel folytatódik a másodosztályú bajnokság. Csapatunk 17 órakor a Cigánd együttesét fogadja.

Toldi Gábor vezetőedző kényszerből nyúlt bele egy hete bravúros idegenbeli győzelmet arató csapatába: a Szegeden kiállított Póti Krisztiánt – a hírekkel ellentétben nem egy, hanem – két meccsre eltiltotta a fegyelmi bizottság, emiatt megfelelő helyettest kellett találnia. Választása Kocsis Gáborra esett, aki néhány hetes kihagyás után tért vissza a kezdőbe.

Aqvital FC Csákvár-Cigánd 1-1 (1-1)

Csákvár, vezeti: Barna Gábor (Kormányos II Gábor, Iványi István)

Csákvár: Kovács D. – Kékesi, Kiprich D., Dulló, Baranyai – Kocsis G.(Oldal) – Mészáros D., Bakos Sz., Nyilasi B.(Szalai), Lőrincz (Erdei) – Paudits. Edző: Toldi Gábor

Cigánd: Egyed – Molnár R., Raducu, Csicsvári, Szilágyi L. – Sergiu, Kasza –  Nagy R.(Roszel), Katona Gy.(Angyal), Varga K.(Barcsay) – Popescu. Edző: Szénay Péter

1. perc: Elkezdődött a mérkőzés, mi tiszta sárgában, a vendégek pedig kék szerelésben léptek pályára.

2. perc: Paudits fordult volna kapura, de Sergiu buktatta. Bakos Szabolcs 26 méteres szabadrúgását Egyed bravúrral tenyerelte ki a bal alsó sarok elől.

5. perc: Nagy Róbert futotta le Dullót a jobb oldalon, centerezése után röviden mentettek védőink, Szilágyi a bal oldalról keményen középre lőtte a labdát, mely a bevetődő Kiprichről a kapu közepébe pattant, 0-1.

7. perc: Bakos jobb oldali szabadrúgását Kocsis 8 méterről előre vetődve fejelte kapura, éppen Egyed Balázs kezébe.

9. perc: Kasza birkózta át magát Mészároson, meredek indítása után Varga Krisztián került nagy helyzetbe, de az ötös bal sarkáról leadott lövését Kovács Dániel bravúrral kispárgázta.

13. perc: Mészáros Dávid és Paudits Patrik kuszálta össze a cigándi védelmet, ám mielőtt centerünk kapura lőhetett volna, Csicsvári kivágta előle a labdát.

17. perc: Egyelőre nem boldogul védelmünk a két gyors szélsővel felálló cigándi támadókkal, több alkalommal is a szerencsén múlott, hogy nem kerültünk nagyobb bajba.

19. perc: Bakos bal oldali szögletét Kiprich a felhők közül fejelte a cigándi kapu bal alsó sarkába,1-1.

23. perc: Szilágyi 18 méterről a bal összekötő helyéről a rövid felső sarok fölé bombázott.

25. perc: Lőrincz 25 méteres félfordulatból leadott lövését védte biztosan Egyed.

29. perc: Nyilasi felpassza után Mészáros Dávid fordult kapura, 25 méteres lövése azonban a léc fölött zúgott el.

33. perc: Bakos ütötte rá a labdát a kapunak háttal álló Pauditsra, aki azonnal tovább pörgette az érkező Nyilasi elé, aki 14 méterről az oldalhálót érintve lőtt a kapu mellé.

A játékvezető lefújta az első félidőt.

46. perc: Elkezdődött a második félidő.

48. perc: Paudits futtából, 25 méterről nem sokkal a bal felső sarok mellé bombázott.

55. perc: Dullóról fordult le a bal összekötő helyén Katona, éles szögből leadott lövését azonban vetődve hárította Kovács.

57. perc: Cserél csapatunk: Lőrincz helyére Erdei érkezik.

61. perc: Katona 22 méteres szabadrúgásból a bal alsó sarokba tekerte a labdát, Kovácsnak nyújtózkodnia kellett, hogy odaérjen.

62. perc: Mészáros passzírozta középre a labdát a bal oldalról, Erdei előtt elsuhant még a játékszer, Paudits azonban ahelyett hogy kapura fordult volna sarkazni akart, így oda lett a helyzet.

64, perc: bakos bal oldali szögletét Paudits pörgette kapura, Egyed azonban a léc fölé tornázta a labdát.

65. perc: Nyilasi kényszerítőzött Pauditssal a tizenhatos előterében, lövése elakadt a védőkben, majd Kocsis elé pattant, középpályásunk azonban 8 méterről, nagy helyzetben a léc fölé emelt.

69. perc: Szilágyi a bal oldali szögletzászlótól középre lőtte a labdát, a rövid saroknál Popescu előrevetődve megcsúsztatta, Kovács azonban valami hihetetlen reflex-szel kitenyerelte a labdát a gólvonalról.

73. perc: Kékesi gyorsan elvégzett bedobása után Mészáros száguldott el a jobb oldalon, élesen leadott lövése Egyedről szögletre pattant.

75. perc: Cserélnek a vendégek: Varga helyére Barcsay érkezett.

79. perc: Cserél csapatunk: Kocsis helyére Molnár Tibor érkezik.

81. perc: Molnár Tibor lőtte be élesen a labdát a jobb oldali szögletzászlótól, a rövid saroknál berobbanó Pauditsot azonban Csicsvári kitolta a labda alól.

82. perc: Bakos 20 méteres lövése a jobb alsó sarok mellett ment el.

83. perc: Molnár Tibor 23 méteres lövését vetődve fogta Egyed.

84. perc: Katona helyére Angyal érkezik a vendégeknél.

85. perc: Nyilasi helyére Szalai érkezik az utolsó percekre.

87. perc: Meccslabda: Dulló jobb oldali beadását Molnár Tibor 5 méterről óriási helyzetből a jobb alsó sarok mellé fejelte.

89. perc: Bakos jobb oldali beadása után Paudits remekül kínálta fel a labdát lövésre Molnár Tibornak, ám a labda a léc fölött zúgott el.