Vége: Aqvital FC Csákvár-Kisvárda Master Good 0-0

Feltoltve: 2016.szeptember 18

Ma este, 18 órától a másodosztályú labdarúgó bajnokság tizedik fordulójának összecsapásán lép pályára csapatunk. Az őszi idény talán legnehezebb meccs vár fiainkra, hiszen a bajnoki címre pályázó, jelenleg a második helyen tanyázó Kisvárdát fogadjuk.

Toldi Gábor vezetőedző a mai találkozóra némiképp belenyúlt a csapat szerkezetébe: több labdabiztos játékost nevezett a kezdőbe, ugyanakkor kevesebb támadó kezdhette a meccset a pályán.

– Őrültség lenne részünkről, ha most nekiesnénk a Kisvárdának – indokolta kezdőcsapata összeállítását Toldi Gábor. – Szükségünk lesz arra, hogy nálunk is legyen a labda és ne adjuk át teljesen a kezdeményezés lehetőségét a vendégeknek. Megpróbáljuk leszűkíteni a területet, az élvonalbeli rutinnal felvértezett, gólerős várdai támadók előtt.

Aqvital FC Csákvár-Kisvárda Master Good 0-0

Csákvár, 300 néző, vezeti: Radványi Ádám (Punyi Gyula, Márkus Péter)

CSÁKVÁR: Kovács D. – Pintér B., Póti, Dulló, Baranyai – Kiprich D.- Mészáros D.(Péter B.), Nyilasi B., Bakos Sz., Kocsis G. (Horváth R.) – Paudits (Oldal)
Vezetőedző: Toldi Gábor.
KISVÁRDA: Ivancsics A. – Hei, Fodor F., Papucsek, Talabér – Lucas, Minczér –  Gosztonyi (Vári), Erős G., Cseri ( Szabó P.)– Rajczi (Grumic)
Szakmai igazgató: Révész Attila.

1. perc: Elkezdődött a mérkőzés, mi a szokásos sárga-kékben, míg ellenfelünk tiszta piros szerelésben lépett pályára.

1. perc: Mészáros jobb oldali beadása után Paudits felpörgette a labdát, mely Minczér kezén pattant mellmagasságban, ám a játékvezető továbbot intett a nyilvánvaló tizenegyes helyett.

3. perc: Cseri a kapunktól 30 méterről jobbról lágyan középre ívelt, Fodor fejese azonban elkerülte a jobb alsó sarkot.

8. perc: Papucsek Barna rántotta le Pauditsot a kisvárdai kapu előterében a jobb összekötő helyén. Bakos 30 méteres szabadrúgását Ivancsics ujjheggyel tolta le Póti fejéről, szöglet helyett azonban kirúgás jött.

12. perc: Rajczi helyett Grumic folytatja a játékot a várdaiaknál.

13. perc: Gosztonyi jobb oldali beadását Póti az ötösön mellel sodorta az alapvonalon túlra Grumic elől.

14. perc: Cseri a bal oldalról jobbal tekert a kapu elé, Pótit megelőzve Talabér bólintott a léc alá, Kovács Dániel azonban bravúrral a léc alól szögletre ütötte a labdát.

16. perc: Bakos indította Mészárost a jobb összekötő helyén, akinek beadását Nyilasi a tizenhatos vonalán levette majd kapura lőtt, ám labdája Fodorról szögletre ment.

17. perc: Bakos bal oldali szögletét Póti 8 méterről a hosszú oldalról, kapásból centikkel a léc fölé bombázta. Gólt érdemlő megmozdulás volt.

18. perc: Cseri sarkallta a labdát Lucas elé, akinek 25 méteres lövését Kovács vetődve hárította.

23. perc: Bakos Szabolcs a kaputól 28 méterre lövésre szánta el magát, a kapu előtt lepattanó labda majdnem megtréfálta Ivancsicsot, ám a várdai hálóőr végül biztosan hárított.

26. perc: Nyilasi bal oldali beadása után Paudits három védőt is elfektetett, ám óriási gólhelyzetben az utolsó pillanatban elcsúszott s így oda lett a helyzet.

31. perc: Gosztonyi a jobb oldali alapvonalról pontosan gurított vissza, Cseri a rövid ötös sarkáról kapura fordult, ám lövése elkerülte a bal alsót.

33. perc: Bakos emelt a tizenhatos vonaláról az ötösre, Nyilasi Bálint a levegőben úszva, ollózva kapura lőtt, Ivancsics azonban óriási bravúrral kiütötte a labdát.

43. perc: Póti a jobb oldali alapvonalról középre emelt, Paudits az ötösön levette a labdát, ám nem maradt ideje lőni, Fodor belelépett a labda útjába.

44. perc: Mészáros remek labdával indította a leshatárról kilépő Pauditsot, aki egyedül vezette Ivancsicsra a labdát, ám 10 méterről elhamarkodottan óriási ziccerben a rövid sarok mellé lőtt.

A játékvezető lefújta az első félidőt.

46. perc: Elkezdődött a második félidő.

47. perc: Cseri viharzott el a bal oldalon, hajszálpontos beadását Gosztonyi 3 lépésről a felső lécre fejelte.

49. perc: Minczér rántotta le Nyilasit a jobb összekötő helyén, Bakos 25 méterről végezhette el a szabadrúgást, ám beadását a kisvárdai védők kifejelték.

52. perc: Mészáros 50 méteres meredek indításával Nyilasi indulhatott meg a felezővonaltól, Ivancsics azonban a tizenhatos vonaláig kifutva tisztázni tudott előle. Óriási helyzet volt.

53. perc: Póti bal lábas 20 méteres lövése kipattant a vetődő Ivancsicsról, érkezett Paudits, de Fodor bele tudott vetődni a labda útjába.

55. perc: Baranyi bal oldali bedobása után másodpercekig pattogott a labda a kisvárdai ötösön belül, ám Mészáros és Nyilasi sem tudta azt a  hálóba gyötörni.

56. perc: Cseri bal oldali beadását Papucsek fejelte kapura, labdája a léc tetején pattanva került az alapvonalon túlra.

62. perc: Cserél csapatunk: Kocsis helyett Horváth Roland folytatja a játékot.

65. perc: Cserélnek a vendégek is: Gosztonyi helyére Vári  érkezett.

72. perc: Hei talpalta le Nyilasit, jogosan kapott sárga lapot.

76. perc: Pintér sárga lapot érően buktatta Cserit.

78. perc: Csere a vendégeknél: Cseri helyett Szabó Péter folytatja.

79. perc: Cserél csapatunk is: Paudits helyett Oldal Tibor folytatja.

80. perc: Vári középre gurítását Erős Gábor ajtó-ablak helyzetben 5 méterről kapura lőtte, Kovács bravúrral spárgázva védett a gólvonalon.

84. perc: Fodor buktatta Oldalt, jogos a sárga.

89. perc: Szabó Péter 20 méteres jobb lábas lövése szinte leborotválta a jobb oldali kapufánkat. Megúsztuk!

90. perc: A játékvezető 2 percet hosszabbít.

92. perc: Cserél csapatunk: Mészáros helyére Péter Bence érkezett.