Ez hihetetlen: Puskás Akadémia FC-Aqvital FC Csákvár 1-0 (0-0)

Feltoltve: 2016.szeptember 14

A labdarúgó NB II kilencedik fordulójában a tavasszal még élvonalban szerepelt, a bajnokság első számú favoritjának számító felcsúti együttes vendégei voltunk szerdán este.

Puskás Akadémia-Aqvital FC Csákvár 1-0 (0-0)

Pancho Aréna, 500 néző, vezette: Erdős József (Kelemen, Szert)

Puskás: Hegedűs – Heffler, Tóth B., Fényes, Spandler – Zsidai (Pekár, szünetben) – Márkvárt, Sándor Gy., Gajdos (Nagy Zs., 74.) – Tischler, Lencse (Molnár Cs., 59.). Edző: Szíjjártó István.

Csákvár: Kovács D. – Pintér B., Dulló, Póti, Baranyai – Mészáros D., Kiprich D. – Kocsis G. (Nyilasi B., 66.), Bakos, Oldal (Horváth R., 79.) – Paudits (Kékesi, 88.). Edző: Toldi Gábor.

93. perc: Már mindenki a mérkőzés végét jelző sípszót várta, mikor Nagy Zsolt bal oldali beadását Tischler Patrik a kapuba sodorta, eldöntve ezzel a három pont sorsát, 1-0.

A gólt követően a játékvezető le is fújta az összecsapást.

Szíjjártó István: – Az utóbbi két mérkőzésen, ha értékesítjük a helyzeteket, nyugodtan játszhattunk volna. A Csákvár jól ismer bennünket, jól felkészült a taktikánkból, lezárta a területeket. Pontatlanul futballoztunk, és kicsit fáradtan is mozogtak a játékosok.

Toldi Gábor: – Játékosaim megmutatták, hogyan kell egy bajnokaspiráns ellen futballozni. Egyenlő partnerek voltunk, ráadásul a kilencvenedik percben a meccslabdánk is volt. Fájdalmas a hosszabbítás harmadik percében gólt kapni, és veszíteni.