Vége: Vác FC-Aqvital FC Csákvár 2-3 (0-1)

Feltoltve: 2016.április 16

A másodosztályú labdarúgó bajnokság 23. fordulójában, szombaton délután a kiesés elől menekülő Vác otthonába lép pályára csapatunk. A múlt héten fölényes győzelmet arató tizenegyen egy helyen változtattak szakvezetőink: Molnár Tibor helyett visszakerült a kezdőbe az eltiltását letöltő háti gólkirályunk, Makrai Gábor.
Vác FC-Aqvital FC Csákvár 2-3 (0-1)
Vác, 300 néző, vezeti: Farkas Tibor (Vígh-Tarsonyi, Török)
Vác: Palásthy D. – Görgényi (Tányáros, 67.), Dlusztus, Tóth F., Hegedűs Cs. – Tóth G., Sipeki – Csirszki (Magos, 57.), Rusvay, Zsolnai – Tóth II. B. (Rása, 75.). Edző: Nagy Tibor.Sipeki
Csákvár: Gróf – Fényes, Dulló, Spandler, Baranyai – Bakos Sz. Lőrincz (Szalai, 75.) – Oldal (Domján, 69.), Kocsis G., Molnár Cs. (Molnár T., 53.) – Makrai. Edző: Toldi Gábor.

5. perc: Sipeki egyedül vezethette a labdát Gróf Dávidra, ám kapusunk nagy bravúrral hárítani tudott.

7. perc: Bakos Szabolcs szabadrúgása után Makrai lépett ki a védők közül és Palásthy mellett a kapuba gurított, 0-1.

26. perc: Oldal 25 méteres szabadrúgása a sorfalról szögletre pattant.

32. perc: Zsolnai beadását Csirszki fejelte kapura, Gróf azonban bravúrral hárított.

33. perc: Ez meleg volt: Tóth G. sorra cselezte ki védőinket, beadását szerencsénkre Zsolnai centikkel a bal kapufa mellé fejelte.

41. perc: Beszorultunk a kapunk elé, Sipeki beadását Tóth F. alig fejelte a mellé.

51. perc: Sipeki szabadrúgását Dlusztus fejelte a kapu mellé.

53. perc: Molnár Csabát Molnár Tibor váltja.

57. perc: Csirszki helyére Magos érkezik.

60. perc: Sipeki indította Rusvayt, a labda elcsúszott Gróf mellett is, ám szerencsénkre a hazaiak támadójának is hosszú volt.

72. perc: Tóth II. B. beadását Dlusztus fejelte a kapuba, 1-1.

75. perc: Zsolnai szöglete után Tányáros bombázta a kapunkba az ötösön pattogó labdát, 2-1.

82. perc: Szalai Tamás a szöglet után kipattanó labdát a tizenhatos sarkáról a felső sarokba bombázta, 2-2.

88. perc: Makrai futotta le a hazaiak jobb oldali védelmét, beadása Kocsisról Molnár Tibor elé pattant, cserecsatárunk pedig öt méterről a kapuba kotorta a labdát, 2-3.

89. perc: Makrai kínálta fel lövésre a labdát Molnár Tibornak, ám Palásthy bravúrral védeni tudott.