Maradt izgulnivalónk: Aqvital FC Csákvár-Balmazújváros 1-3 (1-0)

A labdarúgó NB II. utolsó előtti fordulójában, pénteken este kiesési rangadón fogadtuk közvetlen riválisunkat.

Aqvital FC Csákvár–Balmazújváros 1–3 (1–0)
Csákvár, 400 néző. V: Szőts Gergely (Kis Zoltán, Kiss Balázs)
Csákvár: Milinte – Bakos Sz., Szalai T., Dulló, Hajdú S. – Molnár T. (Sötét, 83.), Domján, Molnár Cs. (Oldal, 73.), Mihály (Wild, 65.) – Horváth R., Gajdos. Edző: Toldi Gábor
Balmazújváros: Radosevics – Bokros, Gal, Papp F., Németh Á. – Sigér D., Batarelo (Kónya, 82.) – Vachtler, Pavlicsics (Batizi-Pócsi, 54.), Vajda (Farkas II. B., 73.) – Mijatovics. Edző: Feczkó Tamás
Gólszerzők: Gajdos (1–0) a 34., Papp F. (1–1) a 48., Batizi-Pócsi (1–2) a 65., Vachtler (1–3) a 93. percben
Hiába vezettünk az első 45 percet követően – pedig még egy tizenegyest is elhibáztunk -, a második félidőben a vendégek megfordították az eredményt.
Toldi Gábor: – Egy mérkőzés kilencven percig tart, így az első félidőben hiába valósult meg minden, amit elterveztünk, szünet után a hiányzó koncentráció miatt romba dőlt a stratégia.
Feczkó Tamás: – Lehet, hogy unalmas leszek, de… Fantasztikus játékosaim vannak. A második félidőben mutatott produkció alapján megérdemelten nyertük meg ezt a rendkívül fontos mérkőzést.