Molnár Csaba gólja kapta a legtöbb szavazatot

Feltoltve: 2014.december 19

Az őszi szezon végeztével honlapunk játékra invitálta szurkolóinkat: szavazzanak az Önök által legszebbnek ítélt őszi csákvári gólra. Németh Zoltán kollégánk segítségként elkészítette az idény gólösszefoglalóját, melyben mind a 19 találatunk újra látható volt.

Nos, nem fukarkodtak a voksokkal szimpatizánsaink, több tucat szavazatot kaptunk az elmúlt hetekben. Bár megvolt a magunk elképzelése is a legszebb őszi gólunkra – mely végül egybeesett az Önök ajánlásával -, ám arra nem számítottunk, hogy ilyen elképesztő fölénnyel végez az élen a negyedik fordulóban született Molnár Csaba-gól. A Szigetszentmiklós elleni találkozó 35. percében, 25 méterről bődületes lövést eresztett meg támadónk, s a labda a felső lécről vágódott a gólvonal mögé.

A győztesnek járó egy üveg pezsgőt a ma esti karácsonyi vacsorán klubunk tulajdonosa, Nagy Sándor adja át, Molnár Csabának ez úton is gratulálunk góljához.

Íme a szeptember 5-én lejátszott Csákvár-SZTK (1-1) találkozója összefoglalója még egyszer: