Hatvan perc álom foci, növeltük előnyünket a táblázat első helyén

Feltoltve: 2013.november 25

Az eredmény ellenére (3-2) magabiztos győzelmet arattunk vasárnap az “ősz rangadójának” kikiáltott találkozón, a Csepel ellen. Már az első félidőben eldöntöttük a három pont sorsát, a szünet után tulajdonképpen csak arra kellett vigyáznunk, hogy nehogy hagyjuk feltámadni vendégeinket. Hatvan percen keresztül az NB III-hoz képest “álomfutballt” mutattunk be, akkorra viszont már elhittük, hogy zsebben van a győzelem. Nos ettől vérszemet kapott a Csepel, negyedórával a vége előtt szépített, s minden mindegy alapon kezdett el futballozni. Bár kontráink ekkor is jelentettek gólveszélyt kapujára, nem sikerült újabb találatot bevinnünk, s ahogy ez ilyenkor lenni szokott, az utolsó pillanatok izgalmassá váltak. Megérdemelt győzelmünkhöz azonban kétség sem férhet, ezzel, illetve a riválisok botlásának köszönhetően pedig növeltük előnyünket a táblázat első helyén.

Vereséget szenvedett a kis-Győr és meglepetésre nem tudott nyerni Újbudán a BKV Előre sem, így két nagy vetélytársunktól 5, illetve 6 pontra eltávolodtunk. Közvetlen riválisaink közül egyedül az Andráshida gyűjtötte be a három pontot a hét végén, s ezzel feljött a második helyre.

Eredmények: Budaörs-Győri ETO II 3-1, Mosonmagyaróvár-Haladás II. 2-2, Körmend-Balatonfüred 1-0, Veszprém-Nagyatád 3-0, Dorog-Tököl 1-2, Diósd-Andráshida 0-2, Újbuda-BKV Előre 0-0.