Hatpontos meccsre utazunk Andráshidára

Feltoltve: 2013.október 5

A labdarúgó NB III. Nyugati csoportjának nyolcadik fordulójában a velünk azonos pontszámmal álló, a táblázat negyedik helyén tanyázó Andráshida gárdájának vendégei leszünk vasárnap délután. (A találkozó 15 órakor kezdődik.)

Nem vár ránk egyszerű feladat, hiszen a Zala megyei együttes védelme kimondottan stabil lábakon áll: hét meccséből ötöt lehozott kapott gól nélkül. Igaz, amikor viszont a kapujába került a labda, vereséget is szenvedett. Ami feltűnő, hogy éppen két hazai összecsapásán maradt pont nélkül Dobos Sándor legénysége. Előbb a Veszprém (1-2), majd a Nagyatád (0-1) vitte haza a három pontot otthonából.

Míg a hazaiak elsősorban védelmük stabilitásáról híresek, a mi csapatunk ereje éppen gólveszélyes támadójátékában rejlik. Mindez pedig izgalmas kilencven percet sejtett. Amennyiben sikerülne begyűjtenünk a három pontot, megvethetnénk a lábunkat a dobogóért harcolok táborában.