NB III: további eredmények, a bajnokság állása

Feltoltve: 2013.szeptember 2

A labdarúgó NB III. Nyugati csoportjának harmadik fordulójában nem született döntetlen: négy csapat – Budaörs, Csepel, Veszprém, Nagyatád – is idegenben tudott nyerni, míg négy – Csákvár, Tököl, BKV Előre, Győri ETO II – otthon tartotta a három pontot.

Eredmények: Győri ETO II-Mosonmagyaróvár 1-0, Dorog-Budaörs 1-4, Tököl-Diósd 2-0, Balatonfüred-Csepel 1-3, BKV Előre-Körmend 6-1, Andráshida-Veszprém 1-2, Haladás II-Nagyatád 1-2.

Bár csak 270 percet játszottak le a csapatok az idei bajnokságból, már csupán a BKV Előre együttese mondhatja el magáról, hogy nem vesztett pontot, míg a Körmend legénységének még nem volt sikerélményben része, mindhárom összecsapását elveszítette. Meglepetésnek számít, hogy a tavalyi bajnok Dorog gárdája már kétszer is vereséget szenvedett.