Számmisztika: Haladás II.

Feltoltve: 2012.szeptember 21

Összegyűjtöttünk néhány adatot a Szombathelyi Haladás II.-ről azok számára, akik érdeklődnek a statisztika iránt.

A Haladás II. a 2010-2011-es szezonban 5. helyezést ért el, míg a tavalyi évadban sokáig a fej-fej mellett haladva az Aqvital FC-vel végül a második helyet foglalta el a dobogón az NB III. Bakony-csoportjában.

A Haladás II. tipikus tartalék csapatként funkcionál, nincsenek nagy játékosmozgások az évadok között, inkább a saját nevelésű futballistákra építenek a csapatkialakítás során.

– Dombó Dávid ( Vác)

Összességében elmondható a szombathelyi csapatról, hogy aránylag kiegyenlített teljesítményt mutatnak. Az idei szezonban lejátszott 5 mérkőzéséből 2-at megnyert és 1-et veszített el és 2 döntetlent játszott, így jelenleg a hatodik helyet foglalja el a tabellán.
Gólaránya 7 – 4: a rúgott góljaiból (7) , 2 gólt szerzett a 0-30 perc között, nullát a 30-60. minutum közt és 5 gólt a mérkőzés utolsó harmadában. A házi góllövő listáján 2 találatot jegyez: Szakály, Gyurján és Kaiser egyet: Ugrai.

Persze ezek csak adatok, az Aqvital FC  teljes erővel harcol a három pontért szombat délután. Hajrá Csákvár!