Ragadunk az élmezőnyhöz

Feltoltve: 2016.augusztus 15

A negyedik fordulóban is borult a papírforma az NB II-es labdarúgó bajnokságban, a vasárnap este lejátszott találkozókon több “totógyilkos” eredmény született. A listavezető Balmazújváros meglepetésre vereséget szenvedett a Cigánd ellen, míg a Puskás Akadémia ismét csak döntetlenre végzett, pedig már két góllal is vezetett Kisvárdán. A találkozók kiélezettségére jellemző, hogy (rajtunk kívül) a Vác, a SZEOL, a Sopron és a Nyíregyháza is csak egy góllal tudott nyerni. Csupán a Zalaegerszeg és a Siófok mondhatja el magáról, hogy simán győzött, bár a Balaton-partiak a szünetben még vereségre állta a Kozármisleny ellen.

Eredmények: Kisvárda-Puskás Akadémia 2-2, Cigánd-Balmazújváros 2-1, Vác-Szeged 1-0, SZEOL-Budaörs 1-0, Sopron-Szolnoki MÁV 2-1, Zalaegerszeg-Dorog 3-1, Siófok-Kozármisleny 4-1, Mosonmagyaróvár-Nyíregyháza 0-1, Békéscsaba-Soroksár 1-1.

Csapatunk újabb sikerének köszönhetően továbbra is ragad az élmezőnyre.