Mosonmagyaróvár-Aqvital FC Csákvár 0-2 (0-0)

Feltoltve: 2019.május 12

Az NB II-es labdarúgó bajnokság mai mérkőzésén a kiesés rémétől fenyegetett Mosonmagyaróvár vendége volt csapatunk. Vezetőedzőnk, Szijjártó István ezúttal nem számíthatott a legutóbb piros lapot kapott Kiprich Dávidra, ellenben Dulló Martin letöltötte eltiltását.

Mosonmagyaróvár, 200 néző, vezette: Horváth Tibor (Mohos Milán, Szabó Péter)

Mosonmagyaróvár: Somogyi Cs. – Kozma, Sziklási, Zsirai, Forgács A., Czár (Németh Á., 55.) – Szalka D. (Jelena, 63.), Kovács Á., Bakos (Nagy I., 55.), Eszlátyi – Szabó V. Vezetőedző: Király József.

Aqvital: Markek – Galambos (Simon, 60.), Dulló, Baranyai, Deutsch – Farkas A., Mészáros D. – Szabó M. (Oroszi, 80.), Sándor Gy. (Molnár Cs., 72.), Papp M. – Baracskai. Vezetőedző: Szijjártó István.

48. perc: Szabó Máté szerzett labdát, remekül indult el a jobb szélen, beadása Galambostól Forgácsra pattant, majd a kapuban kötött ki, 0-1.

85. perc: Egy kipattanó lövés után Mészáros Dávid indította Molnár Csabát, aki 8 méterről a kapuba lőtt, 0-2.

Az első félidőben is meg voltak a helyzeteink, de ekkor még a hazaiak támadtak többet. A szünet után már a mi akaratunk érvényesült és megérdemelten nyertünk.