Vége: Budaörs-Aqvital FC Csákvár 1-2 (1-2)

Feltoltve: 2018.december 2

Ma kora délután a szomszédvárak rangadóján léptünk pályára Tatabányán. Vendéglátónk a több egykori csákvári játékost, valamint edzőt soraiban tudó Budaörs együttese volt.

Vezetőedzőnk, Szijjártó István ezúttal bent hagyta a csapatban a legutóbb csereként bombagólt szerző Dulló Martint, ellenben Daróczi Zoltán és Simon Márk csak a kispadon kapott helyet, míg az ötödik sárga lapját legutóbb begyűjtő Mészáros Dávid csupán a lelátóról szoríthatott a társaknak.

A házigazdák kezdő tizenegyéből hiányzott a kisárgult csapatkapitány Tányéros Ádám, és a kispadra szorult Csiki Norbert.

Budaörs-Aqvital FC Csákvár 1-2 (1-2)

Tatabánya, 200 néző, vezette: Kovács Gergely (Király Krisztián, Szabó Péter)

Budaörs: Demjén – Menyhárt, Kékesi, Gyurácz, Medgyes – Kesztyűs, Sajbán Miklós – Czvitkovics, Lengyel B., Fodor D. – Sajbán Máté. Edző: Bognár György.

Aqvital: Tóth B. – Csilus Á., Kiprich D., Dulló, Galambos – Farkas A., Nándori – Tamási, Sándor Gy., Nagy Zs. – Bobál G. Edző: Szijjártó István.

3. perc: Az első szögletet csapatunk végezhette el, de jobb oldali beívelésünk után tisztáztak a hazai védők.

5. perc: A hazai együttes is szögletből veszélyeztetett először, ám Dulló kifejelte a labdát.

13. perc: Fodor tört be a tizenhatosunk, lövés helyett passzolni akart, szerencsénkre pontatlanul.

20. perc: Ismét Fodor veszélyeztetett, de lövését Kiprich blokkolta.

30. perc: Menyhárt kapott sárga lapot.

32. perc: Sajbán Máté sem úszta meg sárga nélkül belépőjét.

34. perc: Ezúttal Csilus Ádám csalta ki a játékvezető zsebéből a sárga kártyát.

37. perc: Kiszorított helyzetből Fodor lőtt kapura, Tóth Balázs azonban könnyedén hárított.

41. perc: Tamás lépett ki védője mellett, majd Demjén felett a léc alá emelt, 0-1.

42. perc: Még a vezetésnek örültünk, mikor máris egyenlített a Budaörs: Sajbán Miklós fordult le védőjéről a tizenhatoson belül, Sajbán Máté elé tálalt, aki közelről a kapuba kotorta a labdát, 1-1.

44. perc: Nagy Zsolt egy remek cselt követően kilőtte a bal alsót, 1-2.

A játékvezető lefújta ez első félidőt.

46. perc. Elkezdődött a második félidő.

A szünetben cserélt a hazai együttes, Lengyel Béla helyére Csiki Norbert érkezett a folytatásra.

48. perc: Sajbán Máté beadását előbb Csiki, majd Sajbán Máté bombázta kapura, ám védőink mindkétszer útját állták a labdának.

58. perc: Bobál tornáztatta meg a hazaiak kapusát, óriási löketét bravúrral hárította Demjén.

59. perc: Ezúttal Tóth Balázs mutatott be bravúrt, Csiki lövését kellett hatástalanítania óriási robinsonáddal.

60. perc: Másodjára is cserél Bognár György: Fodor helyére Vinczét küldi a pályára.

65. perc: Nagy Zsolt tesztelte Demjént, lövését hárította a a hazaiak portása.

67.perc: Cserél csapatunk: Bobál Gergő helyére Simon Márk érkezik.

68.perc: Ezt megúszták a hazaiak: Kiprich Dávid fejes centikkel kerülte el a kaput.

69. perc: Nagy Zsolt szabadrúgásból veszélyeztette a budaörsi kaput, de Demjén résen volt és szögletre tornázta a labdát.

71. perc: Utolsó cseréjét is kihasználta a hazai gárda: Medgyes helyére Fejős áron érkezett.

78. perc: Tamás Nándor helyére a Kazincbarcikán győztest gólt szerző Oroszi Dánielt küldte pályára Szijjártó István.

83. perc: Ezt megúsztuk: Czvitkovics szabadrúgása a felső lécről levágódott, Fejős megpróbálta a hálóba gyömöszölni a labdát, de védőink a gólvonalról menteni tudtak.

85. perc: Csiki lövése elkerülte a jobb alsó sarkot.

90. perc: Letelt a rendes játékidő, immár csak a játékvezetőn múlik, mikor vett véget a csatának.

Már a hosszabbítás negyedik percében járunk.

Kovács Gergely játékvezető lefújta az összecsapást. Csapatunk óriási küzdelemben, idegenben győzte le a dobogó harmadik fokán tanyázó Budaörs gárdáját.