Vége: Aqvital FC Csákvár-Gyirmót 2-3 (0-2)

Feltoltve: 2018.november 7

Ma este a listavezető Gyirmót együttesét fogadtuk. Bár a Győr-Sopron megyei gárda ellen a közelmúltban nem sok sikerélményben volt részünk – tavaly például kiütéses vereséget szenvedtünk hazai környezetben -, ezúttal bizakodva vártuk az összecsapást. Még annak fényében is, hogy Kiprich Dávidot legutóbb két sárgával kiállította a játékvezető, így ezúttal nem számíthatott rá Szijjártó István vezetőedző.

Aqvital FC Csákvár-Gyirmót 2-3 (0-2)

Tersztyánszky Ödön Sportközpont, 300 néző, vezette: Szőts Gergely (Bornemissza Norbert, Garai Péter)

Aqvital: Tóth Balázs – Csilus Á., Csonka, Dulló, Galambos – Farkas A., Nándori – Simon M., Daróczi, Nagy Zs. – Bobál G. Edző: Szijjártó István.

Gyirmót: Rusák – Villám, Szilvás, Széles, Krebsz – Kontár, Nagy P. – Herjeczki, Strestik, Heffler N. – Szarka. Edző: Szepessy László.

1. perc: Elkezdődött a mérkőzés.

10. percHerjeczki csapott le egy rossz hazaadást követően a labdára és a kapu közepébe lőtt, 0-1.

21. perc: Strestik kiugratása után  Szarkához került a labda, aki a tizenhatos előtt  kicselezte Csilust, s egyedül törhetett kapura. Lövését Tóth Balázs ugyan még védte, de a lepördülő labda a hosszún érkező Heffler elé került, aki éles szögből a rövidbe lőtt, 0-2.

28. perc: Cserél csapatunk: a megsérült Csonka helyén Baranyai folytatja a játékot.

31. perc: Ismét cserél csapatunk: Nándori helyére Tamás Nándor érkezett.

45. perc: A játékvezető 3 percet hosszabbít.

45+2. perc: Csilus jobb oldali szöglete nem talált kaput.
46. perc: Elkezdődött a második félidő.
47. perc: Villám buktatta Bobált, a játékvezető felmutatta neki a piros lapot és büntetőt ítélt. A tizenegyest Nagy Zsolt a  jobb alsóba lőtte, 1-2.
49. perc: Cserélnek a vendégek: Strestik helyett Lázár folytatja a játékot.
51. perc: Ismét csere a vendégeknél: Szarka helyére Présinger érkezett.
57. perc: Présinger kiugratása után Herjeczki lövését Tóth Balázs a rövid saroknál hárítja.
58. perc: Daróczi Zoltán 11 méterről úgy lőtt a hálóba, hogy a labda a kapufát is súrolta, 2-2.
65. perc: Harmadik cseréjét is kihasználja a vendégcsapat: Herjeczki helyén Szalánszki érkezik a hátralévő 25 percre.
67. perc: Heffler tört be a tizenhatoson belülre, Farkas csak szabálytalanul tudta megállítani. A játékvezető büntetőt ítélt. Nagy Patrik higgadtan, nagy erővel lőtt a kapuba, 2-3.
72. perc: Cserél csapatunk: Simon Márk helyén Molnár Csaba folytatja a játékot.
86. perc: Nagy Zsolt, majd Heffler is sárga lapot kapott.
89. perc: Galambos kapáslövése a kapu mellé szállt.
90. perc: A játékvezető 4 percet hosszabbít.