Vége: Tiszakécske-Aqvital FC Csákvár 2-0 (0-0)

Feltoltve: 2018.október 3

Ma délután Tiszakécskén lépett pályára csapatunk az NB II-es bajnokság tizenegyedik fordulójának összecsapásán.

Tiszakécske-Aqvital FC Csákvár 2-0 (0-0)

Tiszakécske, 500 néző, vezette: Takács Tamás (Baghy Csaba, Máyer Gábor)

Tiszakécske: Molnár M. –  Oláh, Csáki, Kardos, Sváb – Kocsis G., Horváth A. – Tölgyesi, Kirchner, Gréczi – Puskás Z. Edző: Szabó István.

Aqvital: Tóth B. – Falusy, Kiprich, Dulló, Baranyai – Farkas A., Nándori – Simon M., Molnár Cs., Nagy Zs. – Bobál G. Edző: Szijjártó István.

1. perc: Elkezdődött a mérkőzés.

2. perc: Bizonytalankodott védelmünk, szerencsénkre Gréczi és Kirchner sem tudott élni a lehetőséggel.

13. perc: Simon veszélyesen csavarta a kapu elé a labdát, ám Molnár kapus a helyén volt és biztosan húzta le.

17. perc: Kardos eresztett meg életerős szabadrúgást a kaputól 25 méterre, a labda centikkel kerülte el a jobb sarkot.

25. perc: Nagy Zsolt tornáztatta meg Molnár Márkot, jól helyezett lövésénél  a kapusnak nagyot kellett védenie.

31. perc: Egykori játékosunk, Kocsis Gábor 20 méterről a léc fölé lőtt.

38. perc: Bal oldali beadás után Kirchner került nagy helyzetbe, de az ötösről nem találta el a kaput.

43. perc: Kirchner 17 méteres lövése a léc fölött hagyta el a játékteret.

45. perc: Vége az első félidőnek.

46. perc: Elkezdődött a második félidő.

55. perc: Cserél a hazai együttes: Kirchner helyett Károly folytatja a játékot.

57. perc: Megszerezte a vezetést a hazai csapat: Tölgyesi remekül ugratta ki a védők közt meglépő Puskást, aki nem hibázta el a ziccert, 1-0.

61. perc: Cserél csapatunk: Bobál helyett Sejben Viktor folytatja a játékot.

67. perc: Károlyi átadása után Kocsis Gábor bombázott a kapunkba, 2-0.

68. perc: Kettőt is cserél csapatunk: elhagyta a pályát Nagy Zsolt és Falusy Bálint, Csilus Ádám és Tamás Nándor érkezett a helyükre.

72. perc: Cserélnek a hazaiak: Gréczi helyére Huszti érkezett.

75. perc: Nándori lövését bravúrral hárította Molnár.

77. perc: Cserélnek a hazaiak: Puskás helyére Batizi-Pócsi érkezett.

81. perc: Szépítési lehetőséget hagytunk ki: a hazaiak középső védője, Csáki mentett önfeláldozóan a kapu torkában.

90. perc: Molnár védett óriásit Tamás lövése után.