Három pont idegenből! Mosonmagyaróvár-Aqvital FC Csákvár 1-3 (0-0)

Feltoltve: 2018.február 25

Ma délután, idegenbeli rangadóval hivatalosan megkezdődött számunkra a 2018-as esztendő. A kezdőcsapatban három téli új szerzeményünk – Hermány, Király és Tamás – is helyet kapott.

Mosonmagyaróvár-Aqvital FC Csákvár 1-3 (0-0)

Mosonmagyaróvár, 300 néző, vezette: Oláh Gábor (Szécsényi István, Baghy Csaba)

Mosonmagyaróvár: Heinrich – Kovács B., Szépe, Szpirulisz, Huszárik – Vágó L., Zsirai – , Kulcsár K., Kapacina, Winkler A. – Eszlátyi. Edző: Várhidi Péter.

Csákvár: Hermány – Horvat I., Csonka, Kiprich D., Galambos – Király B., Sándor Gy., Bokros – Sejben, Máté, Tamás. Edző: Szijjártó István.

1. perc: Elkezdődött a mérkőzés, mi tiszta fehérben, a hazaiak kékben léptek pályára.

6. perc: Galambos bal oldali beadását Máté a kapu mellé vágta.

17. perc: Eszlátyi próbálta meglepni Hermányt, ám lövése nem talált kaput.

30. perc: Kapacina Valér 20 méteres lövése a kapu fölött zúgott el.

34. perc: Máté veszélyesen lecsapódó szabadrúgását védte Heinrich.

42. perc: Zsirai jó 28 méteres lövésénél igencsak nyújtózkodnia kellett Hermány Bencének, de kapusunk megoldotta a feladatot.

A játékvezető lefújta az első félidőt.

Az első húsz perc egyértelműen a miénk volt, de sajnos Máté János kihagyta ordító helyzetét. A félidő felétől átvette a játékirányítását a házigazda, de két távoli lövésen kívül nem kellett komolyabban játékba avatkoznia Hermány Bencének.

46. perc: Elkezdődött a második félidő.

51. perc: Eszlátyi lövését remekül blokkolta Horvat Ivor.

54. perc: Sándor György vállalkozott lövésre, ám célt tévesztett.

57. perc: Huszárik kapott sárga lapot.

58. perc: Galambos Ádám bal lábas szabadrúgását óriási bravúrral hárította Heinrich.

59. perc: Cserél csapatunk: Máté János helyére Bobál Gergő érkezik.

62. perc: Tamás Nándort buktatták a tizenhatoson belül, a jogos tizenegyest Sándor György magabiztosan értékesítette, 0-1.

64. perc: Cserél a hazai együttes: Kapacina helyére Lőrinczy érkezik.

68. perc: Sejben Viktort t Oldal Tibor váltja a hajrára.  A hazaiak is cseréltek, Winkler helyére Zsigmond érkezik.

71. perc: Király lövését óriási bravúrral hárította Heinrich.

72. perc: Megbosszulta magát a kimaradt lehetőségünk: Kovács jobb oldali beadását Eszlátyi kotorta a hálóba, 1-1.

78. perc: Tamás Nándor helyére Molnár Tibor, Kulcsár helyére Darázs érkezik.

80. perc: Óriási esélyt szalasztottunk! Újabb tizenegyeshez jutott csapatunk, de Sándor György második büntetője a kapu mellett suhant el.

86. perc: Sándor célozta meg a mosonmagyaróvári kaput, lövése irányt változtatott Szépén, s ez becsapta Heinrich kapust, a labda pedig a hálóban kötött ki, 1-2.

89. perc: Eldőlt! Bobál remekül fordult le védőjéről a tizenhatoson belül, majd ajtó-ablak helyzetbe hozta Oldal Tibort, aki nem hibázta el a ziccert, 1.3!

A játékvezető lefújta a mérkőzést, haza visszük a három pontot Mosonmagyaróvárról.