Vége: Puskás Akadémia-Aqvital FC Csákvár 2-2 (1-1)

Feltoltve: 2018.február 17

Csapatunk ma kora délután a „nagy testvér”, a Puskás Akadémia NB I-es együttese ellen játszotta utolsó téli felkészülési mérkőzését. Legközelebb egy hét múlva, már bajnoki pontokért lépünk pályára Mosonmagyaróváron.

Puskás Akadémia-Aqvital FC Csákvár 2-2 (1-1)

Felcsút, vezette: Závodka

Puskás Akadémia: Hegedűs L. (Danilovics, 46.) – Klinar (Balogh B., 76.), Heris (Hegedűs, 60.), Spandler (Poór, 65.), Trajkovszki (Osváth, 70.) – Mevoungou  (Zsdidai, 65.),  Bacelic-Grgic (Latifi, 46.) – Knezevics (Prosser, 87.), Márkvárt (Madarász, 70.), Perosevics (Molnár G., 76.) – Dialo (Henty, 46.). Vezetőedző: Pintér Attila.

Csákvár (I. félidő): Hermány – Horvat I., Csonka, Kiprich D., Galambos – Király, Sándor Gy., Bokros – Tamás, Máté, Sejben.

II. félidő: Markek – Rétyi, Csonka, Galambos, Baranyai – Sándor Gy., Molnár Cs. – Molnár T., Király (Mészáros D., 65.), Oldal – Bobál G. Vezetőedző: Szijjártó István.

5. perc: Megleptük házigazdánkat: Tamás futotta le a jobb oldalon Trajkovszkit, remekül tekert a kapu el, ahol érkezett Sejben, aki Heris szorításában  pontosan gurított vissza Máté János elé, centerünk pedig 13 méterről, középről a bal felső sarokba helyezett, 0-1.

30. perc: Horvat Ivor becsúszva szögletre szerelte Perosevicset, ám a játékvezető meglepetésre tizenegyest ítélt. A büntetőt Knezevics higgadtan a bal sarokba helyezte, 1-1.

50. perc: Király 20 méteres szabadrúgását a tehetetlen Danilovics mellett a bal kapufa hárította.

73. perc: Bobál jobb oldali beadását Klinar éppen Molnár Tiborhoz fejelte, aki az ötös jobb sarkáról, egy pattanás után, félfordulatból a hosszú sarokba lőtt, 1-2.

92. perc: Mélységi indítás végén a leshatárról kilépő Molnár a balösszekötő helyéről keresztbe emelt és az érkező Prosser 8 méterről a hosszú sarokba lőtt, 2.2.

A gól után a játékvezető azonnal lefújta a mérkőzést.