Vége: Honvéd-Aqvital FC Csákvár 3-2 (1-1)

Feltoltve: 2018.január 20
live

Ma kora délután az aktuális magyar bajnok ellen megkezdi felkészülési mérkőzéseinek sorozatát a másodosztályú bajnokság tavaszi idényére készülő csapatunk.

Supka Attila megfelezte keretét, az egyik délelőtt 3-1-re verte a Dorog gárdáját, a másik pedig 13 órától ellenünk lép pályára. Vezetőedzőnk mindössze 16 játékossal érkezett a találkozóra, a betegek, illetve kisebb, nagyobb sérüléssel bajlódók felmentést kaptak az összecsapás alól.

Honvéd-Aqvital FC Csákvár 3-2 (1-1)

Budapest, ESMTK műfüves pálya, vezeti: Ducsai József

Honvéd: Horváth A. – Ikene-King (Erdélyi), Baráth (Deák), Bobál D., Fabio -  Milicevic, Nagy G. (Stoiacovivic)- Danilo (Lukács), Herjeczki (Tömösvári), Csiki – Kabangu (Rózsavölgyi). Vezetőedző: Supka Attila.

Csákvár: Markek (Major) – Horvat (Rétyi), Csonka, Kiprich D., Baranyai, Galambos – Oldal (Molnár T.), Sándor Gy., Molnár Cs. (Gyökér), Sejben – Máté (Tamás). Vezetőedző: Szijjártó István.

1. perc: Elkezdődött a mérkőzés.

12. perc: Az első igazi helyzet: Csiki bal oldali beadását Kabangu 8 méterről, középről a léc fölé belsőzte.

17. perc: Galambos végezhetett el szabadrúgást a tizenhatos jobb sarkáról: egyből kapura tekerte a labdát, mely a lábak között elsuhant, de Horváth biztosan védett.

19. perc: Molnár Csaba remekül hozta ki kapunk előteréből a labdát, indítása után Sándor György tört be a Honvéd tizenhatosára, ám lövése elakadt Horváthban.

20. perc: Ezt megúsztuk: Nagy Gergő indítása átszállt Kiprich felett, Kabangu a tizenhatoson levette, s bár már csak Markekkel állt szemben, kapusunk óriási bravúrral hárított.

25. perc: Molnár Csaba a Honvéd térfelének közepéről remekül emelt Oldal Tibor elé, ám az asszisztens – téves – jelzésére Ducsai játékvezető les miatt megállította az akciót.

29. perc: A megsérült Oldal Tibort Molnár Tibor váltotta.

30. perc: Fabio bal oldali beadását Danilo ballal belsőzte kapura, Markek vetődve hárított.

34. perc: Fabio meredek indításával Csiki ugrott ki a bal szélen, Kiprich az utolsó pillanatban becsúszva mentett előle.

35. perc: Molnár Csaba a Honvéd tizenhatosa előtt mesteri bokamozdulattal tette a labdát Sándor elé, aki a jobbösszekötő helyén tolt egyet rajta, majd 12 méterről, jobbal a hosszú sarokba lőtt, 0-1.

38. perc: Fabio jobb oldali szögletét Danilo a rövid saroknál a hosszú sarokba fejelte, 1-1.

40. perc: Sejben 20 méteres lövését Horváth bravúrral tenyerelte a léc fölé.

A játékvezető lefújta az első félidőt.

46. perc: Elkezdődött a második félidő.

55. perc: Agresszív labdaszerzés után három az egyben vezethettük kapura a labdát, ám Gyökér pontatlan átadása után odalett a ziccer.

67. perc: Tamási futotta meg Fabiot a jobb oldalon, az ötösről pontosan lőtt középre, ám Sejben elől Deák az utolsó pillanatban becsúszva szerelni tudott. A labda Tamási elé pattant, mikor Bobál buktatta. A tizenegyes elmaradt.

68. perc: Csiki egyedül vezette a labdát Majorra, fiatal kapusunk azonban a tizenhatos vonalán, vetődve hárított.

70. perc: Baranyai bal oldali beadását Deák elfejelte a berobbanó Sejben elől, s bár Horváth hárítani tudott, kapaszkodnia kellett, hogy megszerezze a labdát.

75. perc: A leshatárról – vagy azon túlról – kilépő Lukács egyedül törhetett kapura, majd a kifutó Major fölött átemelve a hálóba helyezte a labdát, 2-1.

78. perc: Szépségdíjas támadás végén Tamás pontosan adott középre a jobb oldalről, Molnár Tibor levette, félfordulatból tovább tolta Sejbennek, aki kapásból, 10 méterről kilőtte a jobb felső sarkot, 2-2.

80. perc: Tamás a jobbösszekötő helyéről, 14 méterről lőtt, Horváth vetődve hárított.

89. perc: Méteres lesről indult Tömösvári a jobb oldalon, beadását Csiki 5 méterről a hálóba helyezte, 3-2.

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöljük.