Vége: Aqvital FC Csákvár-Paksi FC 0-1 (0-1)

Feltoltve: 2017.november 29

A Magyar Kupa legjobb 16 közé jutásért rendezendő összecsapáson az NB I-es Paks együttesét fogadjuk ma délután. A mérkőzés eseményeit 16 órakor kezdődő online tudósításunk révén követhetik figyelemmel.

Amint az várható volt, Szijjártó István vezetőedző elsősorban azoknak a játékosoknak ad bizonyítási lehetőséget, akik az utóbbi időben kevesebb időt töltöttek a pályán.

Aqvital FC Csákvár-Paksi FC 0-1 (0-1)

Csákvár, 200 néző, vezeti: Radványi Ádám (Varga Zsolt, Márkus Tamás)

Aqvital: Major – Horvat I., Fényes, Kiprich D., Gajda – Bokros – – Sejben, Daróczi, Polonkai, Molnár Cs. – Máté. Vezetőedző: Szijjártó István.

Paks: Molnár P. – Vági, Lenzsér, Gévay, Báló – Papp K.– Kecskés,  Hajdú Á.,  Nikházi – Szakály D., Adamcsek. Vezetőedző: Csertői Aurél.

1. perc: Elkezdődött a találkozó: mi a szokás sárga szerelésünkben, a vendégek szürkében léptek pályára.

3. perc: Szakály Dénes bal oldali szögletét Major tenyerelte ki Gévay elől.

9. perc: Horvat tört előre bátran a jobb oldalon, átadását Daróczi azonnal Máté elé pörgette, centerünk 20 méteres lövését védte Molnár.

10. perc: Kecskés a jobb oldali alapvonalon kevergetett, középre emelését Szakács 5 méterről kapura fejelte, Major bravúrral hárított.

13. perc: Sejben 25 méteres lövése elkerülte a jobb alsó sarkot.

Folyamatosan szakad az eső.

24. perc: Vendég szöglet után majdnem megleptük a Paksot: Molnár remek keresztlabdájára Daróczi indult, Molnár a a térfél közepéig futva mentett bedobásra.

25. perc: Gajda a bal oldalról emelt a tizenegyes pontra, Molnár kapus bátro kivetődéssel szedte fel a labdát Máté elől.

27. perc: Vági a szögletzászlótól végezhetett el szabadrúgást, beadását Papp Kristóf 8 méterről a hosszú sarokba bólintotta, 0-1.

32. perc: Hajdú Ádám 20 méteres lövésébe önfeláldozóan vetődött bele Bokros, róla szögletre pattant a labda.

35. perc: Bokros buktatta Adamcseket a kaputól 30 méterre. Lenzsér szabadrúgását Major biztosan hárította.

39. perc: Daróczi a felezővonal közeléből ívelt szabadrúgást a tizenegyespontra, Sejben megelőzte ugyan Molnár kapust, de fejéről a jobb sarok mellé szállt a labda.

43. perc: Kecskés meredek indítása épp hogy elcsúszott Szakály előtt a tizenegyes pontnál.

A játékvezető lefújta az első félidőt.

46. perc: Folytatódott a mérkőzés. Cserélt csapatunk, Polonkai helyére Jelene Richárd érkezett.

50. perc: Molnár Csaba a balösszekötő helyéről ívelt a kapu elő, Máté fejesét Molnár vetődve hárította.

55. perc: Jobb oldali beadás után Gévay szorításában Máté csúsztatott a hosszú sarok mellé.

62. perc: Kiprich bátor előretörése után a vendégek üggyel-bajjal szereltek szögletre.

65. perc: Gajda lerántotta Adamcseket a bal oldali vonal mellett, sárga lapot kapott.

70. perc: Szakály 20 méteres lövését védte vetődve Major.

72. perc: Daróczi a balösszekötő helyéről 25 méterről végzett el szabadrúgást, váratlanul kapura lőtt, Molnárnak kapaszkodni kellett, hogy odaérjen a jobb alsó sarokhoz.

75. perc: Hármas csere: Daróczit Nagy Zolt, a másik oldalon Pappot és Nikházit Simon Ádám és Bertus Lajos váltotta.

86. perc: Simon csúnyán fellökte Nagy Zsoltot, megúszta sárga nélkül.

90. perc: Jelena forgolódott a tizenhatos vonalán, majd ballal megcélozta a jobb alsó sarkot, nem sokat tévesztett.